Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

Edytowano - 21 stycznia, 22:39

Proszę, wiem że ryzykuję czerwonymi, ale to moje szczere zdanie i nie zamierzam nikogo nim prowokować:

Uważam, że ludzie przeceniają serial TCW ogółem, zapamiętując i zauważając głównie te rzeczy, które uznali za interesujące i ciekawe (np. głębokie relacje między klonami, wyraziści wrogowie, ukazanie zbrodni wojennych, brutalnych pól walki itd.), ale nie zauważając, że np. wiele odcinków ma dosyć słaby scenariusz z wieloma lukami; że postaci mają w serialu inne charaktery niż w filmach (co akurat niektórzy uważają za plus, ale ja absolutnie nie - bo czy to są wtedy w ogóle te same postaci?); że niektóre rzeczy wprowadzone przez serial zaprzeczają samym filmom (klony ze zwykłej partii które dezerterują, niezgodnie ze słowami Lamy Su z Ataku Klonów); że pewne decyzje zostały podjęte po to, żeby dziecięca widownia nie musiała stawać przed dylematem moralnym (czipy w głowach...); a przede wszystkim że wiele postaci, miejsc i wątków zainspirowanych elementami lore sprzed serialu zostało strywializowanych, uproszczonych i po prostu zdegenerowanych względem oryginałów (Mandalorianie; Wiedźmy z Dathomiry; struktura Wielkiej Armii Republiki; Generał Grievous; Quinlan Vos; Barriss Offee i wiele innych).

Oglądałem TCW. Całe 6 sezonów (zrobiłem się na niego cięty jeszcze zanim wyszedł 7 sezon). Podoba mi się. Po prostu nie uważam, żeby tych parę zalet, jak fajne odcinki o klonach czy dobre sceny walki były wystarczające by wyrównać wszystko to, co ten serial zniszczył i wręcz wdeptał w ziemię.

I jestem absolutnie przekonany, że gdyby Filoni zrobił ten serial zgodnie z ówczesnym lore, zamiast to lore podważać i niszczyć, byłby on jeszcze większym klasykiem niż jest. Ludzie stawialiby go jako arcydzieło na miarę samych filmów sześcioczęściowej sagi.

Avatar hamszczur

23 stycznia, 23:34

@Baturaj: tbh zgadzam się ze wszystkim, dodam od siebie że w serialu ogólna strategia wojskowa czy cokolwiek powiązane z prowadzeniem jest bardzo symboliczne, co jak najbardziej można zrozumieć gdyż to produkt przeznaczony do dzieci, lecz pamiętajmy ze caly serial opowiada o wojnach 😭🙏

Ja lubię sporą część widowiska (nostalgia fest) ale zarazem są odcinki kompletnie nieintereujące

Avatar korobov

22 stycznia, 11:52

Na obronę Kenobiego. Gdybyś miał pilnować Anakina 25/8, to też byś spożywał równowartość rocznego przemiału przemysłu bimbrowniczego Republiki

Avatar Anantashesha

22 stycznia, 07:11

No właśnie chciałabym obejrzeć te ostatnie sezony ale nie mogę się przebić przez pierwszy :/
Btw. Baturaj jak zwykle wyprodukował największe gówno jakie dzisiaj zobaczysz

Avatar Helikopter_Wojskowy

17 stycznia, 15:58

Brakuje czarownicy wysysającej siły witalne w okropnych męczarniach

Avatar jbartosik

21 stycznia, 21:36

@Helikopter_Wojskowy: i czerwonego stalkera obiwana

Avatar jbartosik

17 stycznia, 09:07

memy o star wars idealnie jak zacząłem grać w grę o star wars

Avatar InDoroWeTrust

20 stycznia, 15:41

@jbartosik: nie ma za co

Avatar Dominator4021

21 stycznia, 20:30

@jbartosik: Jaką grę ze Star Wars?

Avatar jbartosik

21 stycznia, 20:42

@Dominator4021: fallen order

Avatar Dominator4021

21 stycznia, 21:04

@jbartosik: To super.

Avatar jbartosik

21 stycznia, 21:30

@Dominator4021: odpala mi w potężnych 40fpsach

Avatar chlipchliphurra

17 stycznia, 09:53

kiedyś skończyłam oglądanie na 6 sezonie i nie mogę dalej bo już takie wątki weszły że ryczałam na prawie każdym odcinku xd to nie na moją psyche

Avatar korobov

17 stycznia, 14:21

@chlipchliphurra: Najbardziej chwytajace odcinki 7 sezonu? Ostatnie 4. A w szczególności ostatni.

Avatar pvp17

17 stycznia, 14:37

@korobov: właściwie gdzie da się teraz obejrzeć wszystkie części star warsów bez kupowania dvd płyt za kilka stów i bez piraconych kopi

Avatar chlipchliphurra

17 stycznia, 14:51

@pvp17: disney kosztuje chyba 24 zl miesiecznie i tam full star warsowy

Avatar ROMAROX

21 stycznia, 05:22

@pvp17: Chcesz plik rar?

Avatar Maslo_z_bulka

20 stycznia, 16:11

Legenda głosi że Kenobi nadal chleje

Avatar ROMAROX

21 stycznia, 05:21

@Maslo_z_bulka: To nie legenda to prawda objawiona

Avatar GramDaniel

Edytowano - 20 stycznia, 12:12

Star wars clone wars - kreskówka w której Psychopata, alkoholik i skąpo ubrana 14 latka popełniają zbrodnie wojenne

Avatar Adix174

20 stycznia, 12:41

@GramDaniel: przynajmniej dzieciakom coś bardziej realistycznego się dawało zamiast trzymać ich w przekonaniu że pokonają dyktatora i zbrodniarza siłą przyjaźni

Avatar Figarus

20 stycznia, 18:03

@GramDaniel: Ale ma też wady.

Avatar Traktor_is_back

20 stycznia, 15:52

Są rzeczy niezmienne

Avatar Adix174

20 stycznia, 12:39

Czy w pierwszych odcinkach Grievous nie niszczył statków z rannymi klonami?

Avatar Tajdeus

17 stycznia, 17:58

Aach, seriale dla dzieci.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Ch-chesz wyparować...?

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka