Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2014, 18:08
coś mi mówi, by "archeologowie" znaleźli w przyszłości to zdjęcie, i chcieli by odtwarzać złożone realia współczesnego internetu, to internet i współczesna cywilizacja musiała by upaść. Bo po co badać coś, co ciągle trwa, i to prawie że niezmiennie?
Odpisz
13 września 2014, 18:19
@Aracz: cywilizacje zawsze powstawały i upadały. Nie inaczej będzie z nami. Wystarczy kilkaset atomówek, wielki meteoryt, wyginięcie pszczół, rozbłysk słońca, wirus, bakteria itp. itd.
Odpisz
14 września 2014, 09:13
@SieGraSieMa: no i cóż, serwery zostają zniszczone, i nic z dzisiejszego internetu nie zostaje. Cóż, jeśli ma upadać nasza cywilizacja, to razem z tym obrazkiem :D I cóż, mówi się, że wiele cywilizacji upadły, ale czy one na pewno upadły? Niektóre się znacznie skurczyły, inne rozpadły na kilka mniejszych, a jeszcze następne były jak nawóz dla innych. Dla tego nie wiem, czy można w pełni mówić o upadaniu cywilizacji ;)
Odpisz
23 marca 2020, 19:19
@SieGraSieMa: wirus powiadasz....
Odpisz
7 maja 2020, 20:11
@SieGraSieMa: wirus?
Odpisz
7 maja 2020, 21:52
@gitarzec: wirus
Odpisz
7 maja 2020, 22:58
@weqqew: Na pewno?
Odpisz
15 listopada 2023, 20:51
@gitarzec: siema
Odpisz
4 września 2016, 17:39
Minęły 2 lata. Czekamy dalej.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 00:01
@ewelkapl: już 3 (•ω•)͡
Odpisz
1 maja 2017, 21:40
@trollina: Juz 67 lat
Odpisz
2 maja 2017, 05:15
@Domyciahejpasterze: Nosz kurna zacofana jestem w rozwoju jak widać :/
Odpisz
17 maja 2018, 22:06
@ewelkapl: 4 lata i wciąż nic
Odpisz
19 lipca 2019, 16:16
@adamon113: 5 lat i dalej nic
Odpisz
20 lipca 2019, 22:47
@ten_koles: ty
Odpisz
11 lutego 2020, 18:30
@koniecnazw: 6 lat
Odpisz
14 września 2014, 11:57
Skład sucharów Pana (A)
Odpisz
13 września 2014, 18:22
Albo stworzą nową religie. ;P
Odpisz
13 września 2014, 18:42
świętego latającego tosta
Odpisz
11 września 2014, 13:53
albo inaczej lekcja historii: a tu trzymali tosty wywnioskowaliśmy to z tego bardzo niskiej jakości zdjęcia
Odpisz
11 września 2014, 22:29
A zdjęcie zrobiono tosterem...
Odpisz