Jak załatwiam się w publicznym wc
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cel namierzony
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2015, 14:23
Nie śmieszne ;/
Odpisz
11 września 2014, 15:45
kto korzysta z publicznej toalety? ja lecę do domu albo w krzaki
Odpisz
14 września 2014, 10:15
@bylejakbylegdzie: wejście do publicznej toalety to niesamowity wyczyn
Odpisz
14 września 2014, 11:22
@bylejakbylegdzie: Lecisz w krzaki bo jesteś chłopakiem a dziewczyna jak ma lecieć w krzaki?:-)
Odpisz
14 września 2014, 11:26
@bylejakbylegdzie: Jesteś w środku miasta i nagle masz sraczke? Co robisz, masz tylko parę minut. Biegniesz do domu oddalonego na kilometr, w krzaki na oczach wszystkich czy do publicznej toalety obok? Wybieraj szybko.
Odpisz
14 września 2014, 11:52
@Maks2603: do ciemnego zaunku za śmietnikiem
Odpisz
14 września 2014, 12:05
@bylejakbylegdzie: Ale tam będą zboczone TrynkoMenele.
Odpisz
14 września 2014, 12:24
@sonia123: Na nogach XD
Odpisz
14 września 2014, 12:38
@sonia123: mężczyźni też nie umieją latać...więc w krzaki nie polecą.
Odpisz
14 września 2014, 16:40
@Maks2603: zapieprzasz 200/h do domku ;3
Odpisz
14 września 2014, 20:33
@lazur1225: Ale on ma wyłączne kody przez Ad(apsik!)mina i jak spróbuje włączyć to umiera.
Odpisz
14 września 2014, 22:32
@Maks2603: Dlaczego boicie sie napisać ADMIN ?
Odpisz
15 września 2014, 18:37
@koksu66: Bo boję się że przepadnie w dziale komentarzów do sprawdzenia.
Odpisz
17 września 2014, 18:28
@Maks2603: Jednak nie
Odpisz
17 września 2014, 20:57
@koksu66: Lepiej nie ryzykować.
Odpisz
14 września 2014, 17:56
Było.
Odpisz
14 września 2014, 11:12
Jak ja sikam to nie siadam na kiblu...
Odpisz
14 września 2014, 11:51
Wiesz, a może on (ona, nie wiem) załatwia grubszą sprawę?
Odpisz
14 września 2014, 13:35
To jest Michael Jackson .-.
Odpisz
14 września 2014, 15:19
Ło ku*wa ;-;
Odpisz
14 września 2014, 10:18
Mam rozumieć, że to ty srasz tam na podłogę?
Odpisz
11 września 2014, 16:45
Ja nie korzystam ;-;
Odpisz