memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 stycznia, 08:40
Rel
Odpisz
22 stycznia, 20:27
Ja tam zawsze robię Zapisz i wyjdź Zapisz, wyjdź bez zapisywania Wyjdź (kiedy nie ma opcji zapisu) Nigdy nie zapisuję 2 razy Czyli, w dużym skrócie, nrel
22 stycznia, 18:56
F5
22 stycznia, 18:05
nie rel na prawdę by wyglądało tak... "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" "Zapisz" i wyjdź
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 stycznia, 08:40
Rel
Odpisz
22 stycznia, 20:27
Ja tam zawsze robię
Zapisz i wyjdź
Zapisz, wyjdź bez zapisywania
Wyjdź (kiedy nie ma opcji zapisu)
Nigdy nie zapisuję 2 razy
Czyli, w dużym skrócie, nrel
Odpisz
22 stycznia, 18:56
F5
Odpisz
22 stycznia, 18:05
nie rel
na prawdę by wyglądało tak...
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
"Zapisz"
i wyjdź
Odpisz