Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Hobby dla faceta
Tacy to pożyją
Drewniany kominek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2014, 21:32
Chell spotka się z freemanem.Obydwie gry mają fabułe w tym samym czasie.GLaDOS wspomniała o black mesie w "Still alive".Mówiła też że na górze dużo się zmieniło co jest nawiązaniem do inwazji.Aparture Science od dawna rywalizowało z Black Mesą więc trzeci half life bedzie jednocześnie kontynuacją Portala.Jest jeszcze wątek borealisa.
Odpisz
15 września 2014, 23:03
@POOTIS: akurat są tylko w tym samym świecie portal 1 jest kilka lat po half life 1 i w tym czasie dzieje się 7 godzinna wojna poprzedzająca wydarzenia half life 2 o 10 lat co do epizodów to akurat niezbyt znam ale wydarzenia z portal 2 są w nieokreślonej przyszłości (robot na początku podawał 999999999 ale nie wiadomo czego może po prostu się zepsuł) biorąc pod uwagę że freeman jest zamrożony w czasie to nawet było by możliwe żeby się spotkali ale sądząc po pięknym niebie i zbożu w portal 2 raczej w tamtych czasach nic złego raczej się nie dzieje i half life 3 będzie miał miejsce raczej daleko po wydarzeniach z portal 2
Odpisz
16 września 2014, 06:59
@bylejakbylegdzie: Pomyślo o borealis ;)
Odpisz
14 września 2014, 14:20
A z Portalem 3 ? ;-;
Odpisz
14 września 2014, 14:33
@Equilibrium: Ciekawe jak mieliby zrobić kontynuację.
Odpisz
14 września 2014, 15:30
@KingsMax: Zawsze się coś wymyśli.
Odpisz
14 września 2014, 15:33
@dustin2001: Czyli chcesz coś robionego na siłę, przez co fabuła byłaby słabsza?
Odpisz
14 września 2014, 15:42
@KingsMax: Ale sam pomysł jest, więc wiesz. Jakby coś dopracowali to by było dobrze.
Odpisz
14 września 2014, 15:51
@dustin2001: Myślisz że wystarczy wymyślić postacie i co trzeba robić żeby gra był fajna? Jeśli tak to się mylisz.
Odpisz
14 września 2014, 16:11
@dustin2001: Zgadzam się, że mogliby coś wymyślić, ale moim zdaniem nie powinno się kontynuować na siłę tej historii. Główny wątek, jak i wątki poboczne zostały rozwiązane. Najlepiej by było gdyby nie robili trzeciej części, jeśli miałaby być bez sensu. O half life się nie wypowiem, bo jeszcze nie przeszłam.
Odpisz
14 września 2014, 18:36
@taranee4545: ogólnie to portal 2 był trochę robiony na siłę bo glados w 1 częśći została rozwalona na kawałki a chell uciekła z laboratorium w czasie gdy w 2 części glados była cała i w swojej komnacie a chell znowu była w laboratorium
Odpisz
14 września 2014, 19:07
@bylejakbylegdzie: Mylisz się. Chell została przez jakąś maszynę zabrana z powrotem. Glados zawsze mogła zawsze mieć jakąś maszynę do naprawiania, ale włączałoby się ręczno.
Odpisz
14 września 2014, 19:14
@bylejakbylegdzie: Ale sam pomysł jest, więc wiesz. Jakby coś dopracowali to by było dobrze.
Odpisz
14 września 2014, 21:44
@bylejakbylegdzie: Albo miała coś co wciągnęło ją z powrotem :D No dobra, to po prostu twórcy zmienili zdanie, bo nie wcale nie miało być drugiej części. Ale gra chwyciła :) A Chell była znowu w laboratorium, bo ją robot wciągnął z powrotem. Z resztą fani wymyślili jak mogliby zrobić trzecią część. Zrobili nawet grę obrazującą pomysł - Thinking with time Machine.
Odpisz
14 września 2014, 14:05
i tf3 :(
Odpisz
14 września 2014, 14:10
@ognistyptak555: Widzę że nie kapujesz...
Odpisz
14 września 2014, 14:18
@ognistyptak555: Po co mają robić tf3 skoro tf2 jest za**biste?
Odpisz
14 września 2014, 14:20
czyli battlefield jest słaby skoro robią nowe części
Odpisz
14 września 2014, 14:22
@mrklorens: tak, jest
Odpisz
14 września 2014, 14:26
nie grałem ale mi się podoba
Odpisz
14 września 2014, 14:34
@mrklorens: Bf jest niezły w 1 i 2 części, potem jest dla kasy.
Odpisz
14 września 2014, 14:47
@KingsMax: zgaduję że jesteś jednym z tych "nie chodzi mi to nielubię!".
Odpisz
14 września 2014, 14:48
@Agent00Kurczak: ale bf3 jest robiony dla kasy, jak by nie był to jedyny dodatek to byłby powrót do karkand a nie ku*wa 5 dodatków i jakieś je**ne premium na dodatek
Odpisz
Edytowano - 14 września 2014, 14:51
ej, a co myślałeś? Następne części gry też muszą się różnić. Rzekomo "stare jest lepsze", skoro tak uważasz to płać za powrót na starą mapę. To zwykłe bzdury. A to że EA stosuje politykę "hajs za gunwo" nie znaczy że gra jest słaba.
Odpisz
14 września 2014, 15:32
@Agent00Kurczak: Gra nie jest słaba, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Odpisz
14 września 2014, 15:34
@KingsMax: ciężko aby szczelanka czymś się wyróżniała kiedy jest tego masa na rynku. Tu chodzi o przyjemną grę a nie o świecenie białą dupą z powietrza.
Odpisz
14 września 2014, 15:37
@Agent00Kurczak: BF4 wygląda jak BF3 ze zmienionym itnerfejsem
Odpisz
14 września 2014, 15:39
ale nadal rozmawiamy o 3, 4 to już jawna próba wyłudzenia hajsu przez EA, nie zmieniaj tematu. Rozmawiamy o 3.
Odpisz
14 września 2014, 15:42
@Agent00Kurczak: 3 też nie była najlepsza, woleli zrobić skryptowane niszczenie, a nie tak jak w 2 i 1.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2014, 15:45
@KingsMax: przynajmniej dobrze to wygląda i większość otoczenia faktycznie da się zniszczyć. Nie ma tu czegoś takiego jak w kale i drutach jak "skrypt krengosupem hry". A 2 i 1 wyglądały sztucznie i nie zawsze to działało. Tonący brzytwy się łapie, żeś się akurat destrukcji czepił.
Odpisz
14 września 2014, 16:05
@Agent00Kurczak: Moim zdaniem lepiej zniszczyć więcej z nieco gorszym efektem, niż mniej z świetnym efektem. Podaj mi jeszcze coś nowego co doszło w trójce poza skryptowanymi zniszczeniami.
Ps. Gdy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare przysłowie.
Odpisz
14 września 2014, 16:11
@KingsMax: BF3 miał być dobrą szczelanką mającą dawać przyjemność z gry i tak właśnie jest. Nie ma tu zbyt wiele nowych rzeczy, no bo co miałoby tu jeszcze być? Portale, księżniczki, rajdy, kucyki a może jeszcze demony i upiory? Twój argument jest inwalidą.
Ps. Kiedy nie masz się do czego przyczepić, przyczep się do byle czego.
Odpisz
14 września 2014, 16:28
@Agent00Kurczak: je**ć 3, je**ć 4, bad company 2 jest najlepsza na świecie
Odpisz
14 września 2014, 17:04
akurat Bc2 jest średniakiem.
Odpisz
5 lutego 2015, 15:05
Tam możnaby pokazać twarz Pyro
i dodać nową klasę
Odpisz