Taa, ale będziesz mógł pograć tylko wtedy, gdy ci odblokują konto w banku, jeśli zagłosujesz na ich lewaka i będziesz dymał za pół ceny na migrantów żyjących z socjalu, aczkolwiek... jeśli migranci wejdą tak bardzo jak w Anglii, to będzie tylko strach, mord, ucieczka białych gdziekolwiek gdzie się jeszcze da, migranci będą się rozmnażać poprzez gw.łty na różnych kobietach jakie dorwą i będzie totalny syf, możliwe że taki jak w filmie Wall-E, aczkolwiek oni nic nie robią, więc po wybiciu białych i Azjatów będą żreć zwierzęta, może się pochorują, bo jednak biały nie zrobi leków na srakę
@niegolonywacek30: to jest niestety możliwe, zwłaszcza patrząc po tym, że oni serio mają w dupie wolność słowa i za mówienie prawdy można nawet iść siedzieć (przykład Anglia i gadania przez ludzi "stop migracji"), albo jak w Kanadzie coś było, że przeciwnikom rządu, albo ogólnie ludziom poblokowali dostęp do kont bankowych, a że gotówki najwidoczniej nie mają, to było ujowo
To samo może być ze wszystkim, możesz mieć nawet ten dostęp do kasy, ale w systemie możesz widnieć jako czarna lista i uja kupisz np. w aptece
A też sytuacja w Rosji z początku wybuchu wojny i nałożenia sankcji, jak ludzie masowo pieniądze wypłacali, pieniądze które straciły sporo na wartości
Komentarze
Odśwież23 stycznia, 06:22
Odpisz
22 stycznia, 15:21
ja ni razu w zyciu nie uzywalem chmury
Odpisz
22 stycznia, 10:07
Kolejny etap myśli "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy".
Odpisz
22 stycznia, 11:47
@niggiddu: Jeśli miałabym być szczęśliwa, to chyba spoko.
Odpisz
22 stycznia, 14:45
@niggiddu: A przynajmniej oni będą szczęśliwi... że wyciągają z ciebie tyle kasy ile to fizycznie możliwe :P
Odpisz
22 stycznia, 12:26
Taa, ale będziesz mógł pograć tylko wtedy, gdy ci odblokują konto w banku, jeśli zagłosujesz na ich lewaka i będziesz dymał za pół ceny na migrantów żyjących z socjalu, aczkolwiek... jeśli migranci wejdą tak bardzo jak w Anglii, to będzie tylko strach, mord, ucieczka białych gdziekolwiek gdzie się jeszcze da, migranci będą się rozmnażać poprzez gw.łty na różnych kobietach jakie dorwą i będzie totalny syf, możliwe że taki jak w filmie Wall-E, aczkolwiek oni nic nie robią, więc po wybiciu białych i Azjatów będą żreć zwierzęta, może się pochorują, bo jednak biały nie zrobi leków na srakę
Odpisz
22 stycznia, 15:22
@malinowy_kot: starczy na dzis tych czarnych scenariuszy
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia, 14:14
@niegolonywacek30: to jest niestety możliwe, zwłaszcza patrząc po tym, że oni serio mają w dupie wolność słowa i za mówienie prawdy można nawet iść siedzieć (przykład Anglia i gadania przez ludzi "stop migracji"), albo jak w Kanadzie coś było, że przeciwnikom rządu, albo ogólnie ludziom poblokowali dostęp do kont bankowych, a że gotówki najwidoczniej nie mają, to było ujowo
To samo może być ze wszystkim, możesz mieć nawet ten dostęp do kasy, ale w systemie możesz widnieć jako czarna lista i uja kupisz np. w aptece
A też sytuacja w Rosji z początku wybuchu wojny i nałożenia sankcji, jak ludzie masowo pieniądze wypłacali, pieniądze które straciły sporo na wartości
Odpisz
22 stycznia, 12:00
Urojenia obrzydliwie bogatych szefów firm technologicznych, cz. 213769420
Odpisz
22 stycznia, 10:18
I tak będziemy musieli się dostosować do tego co rynek stworzy. Zawsze sie tak kończy
Odpisz