XP i 7 były najlepsze, i to jest fakt.
Nowe pokolenie wychowane na Windowsach 10 i 11 nie ma pojęcia o dobrych Windowsach. To tak jak z tymi, którzy jedyną trylogie Star Wars jaką wiedziało, to te od Disneya
Każdy kolejny Windows mógłby być najlepszym, gdyby miał łatwy do ustawienia tryb interfejsu z XP. Ale z jakiegoś powodu tego nie ma, pewnie Bill Gates stwierdził że ma już za dużo pieniędzy i nie chce zarobić więcej.
Nie tylko spinacz, którego ludzie nienawidzili, a gdy już został usunięty, to go chcieli nazad, bo nostalgia (ja pamiętam jak przez mgłę, że czasem wkurzał, ale nie jakoś nachalnie - więcej się grało, niż używało worda), ale był wiem że jeszcze piesek i chyba kotek...
Czasami bym chciała zainstalować se XP, ale... wiem że w BIOS-ie trzeba coś robić, albo w tym startowym tekście, co jak się komp włącza, no nie jest go tak łatwo zainstalować jak win$ 8, 10 czy 11, gdzie klucz komp se bierze z płyty głównej i jedyne co trzeba zrobić, to odpowiednie polecenia kliknąć
A no i też xp a np. steam, mogą się gryźć, tak samo gry mogą być zbyt nowe... Nie wiem, nie znam się, jestem babą, tzn. kotem
Windows XP jest mimo wszystko przereklamowany.
Do czasu wydania Service Packa 2 XPek miał sporo błędów i dziur w zabezpieczeniach.
Standardowa Luna zdecydowanie nie należała do najlepszych motywów, oczoj3bna i wyglądająca zabawkowo. Nie bez powodu ten motyw dostał przewisko "Fisher-Price". Dodatkowo się bardzo szybko zestarzał w porównaniu z Interfejsem Aqua z pierwszych OS Xów oraz nawet Aero z Visty i 7-ki.
Zdecydowanie na plus zasługuje ogromna możliwość standardowej personalizacji systemu. Jest bardzo wiele oficjalnych, jak i nieoficjalnych motywów do XPka oraz nawet WMP9/10.
Lekkość również należała do zalet, co pozwalało mu zmieścić się nawet na złomie i w miarę solidnie działał.
Komentarze
Odśwież29 stycznia, 17:03
Najlepszy system to Linux, tylko trzeba nie być bałwanem aby go zainstalować, bo jest to proste a niektórzy robią to źle i płaczą, że nie działa
Odpisz
26 stycznia, 20:30
XP i 7 były najlepsze, i to jest fakt.
Nowe pokolenie wychowane na Windowsach 10 i 11 nie ma pojęcia o dobrych Windowsach. To tak jak z tymi, którzy jedyną trylogie Star Wars jaką wiedziało, to te od Disneya
Odpisz
23 stycznia, 15:17
6 godzin odpalałem grę z XP na Win11
Tak, wiem, #nbc
Odpisz
23 stycznia, 16:24
@Traktor_is_back: ale udało ci się
Odpisz
23 stycznia, 17:57
@Boberek00: Udało
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia, 12:15
Każdy kolejny Windows mógłby być najlepszym, gdyby miał łatwy do ustawienia tryb interfejsu z XP. Ale z jakiegoś powodu tego nie ma, pewnie Bill Gates stwierdził że ma już za dużo pieniędzy i nie chce zarobić więcej.
Odpisz
23 stycznia, 16:24
@Mijak: Nope, Bill Gates od dawna nie zajmuję się Microsoftem
Odpisz
23 stycznia, 14:30
Nie tylko spinacz, którego ludzie nienawidzili, a gdy już został usunięty, to go chcieli nazad, bo nostalgia (ja pamiętam jak przez mgłę, że czasem wkurzał, ale nie jakoś nachalnie - więcej się grało, niż używało worda), ale był wiem że jeszcze piesek i chyba kotek...
Czasami bym chciała zainstalować se XP, ale... wiem że w BIOS-ie trzeba coś robić, albo w tym startowym tekście, co jak się komp włącza, no nie jest go tak łatwo zainstalować jak win$ 8, 10 czy 11, gdzie klucz komp se bierze z płyty głównej i jedyne co trzeba zrobić, to odpowiednie polecenia kliknąć
A no i też xp a np. steam, mogą się gryźć, tak samo gry mogą być zbyt nowe... Nie wiem, nie znam się, jestem babą, tzn. kotem
Odpisz
23 stycznia, 12:40
Windows XP jest mimo wszystko przereklamowany.
Do czasu wydania Service Packa 2 XPek miał sporo błędów i dziur w zabezpieczeniach.
Standardowa Luna zdecydowanie nie należała do najlepszych motywów, oczoj3bna i wyglądająca zabawkowo. Nie bez powodu ten motyw dostał przewisko "Fisher-Price". Dodatkowo się bardzo szybko zestarzał w porównaniu z Interfejsem Aqua z pierwszych OS Xów oraz nawet Aero z Visty i 7-ki.
Zdecydowanie na plus zasługuje ogromna możliwość standardowej personalizacji systemu. Jest bardzo wiele oficjalnych, jak i nieoficjalnych motywów do XPka oraz nawet WMP9/10.
Lekkość również należała do zalet, co pozwalało mu zmieścić się nawet na złomie i w miarę solidnie działał.
Odpisz