Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

29 stycznia, 17:03

Najlepszy system to Linux, tylko trzeba nie być bałwanem aby go zainstalować, bo jest to proste a niektórzy robią to źle i płaczą, że nie działa

Avatar honhenim09

26 stycznia, 20:30

XP i 7 były najlepsze, i to jest fakt.
Nowe pokolenie wychowane na Windowsach 10 i 11 nie ma pojęcia o dobrych Windowsach. To tak jak z tymi, którzy jedyną trylogie Star Wars jaką wiedziało, to te od Disneya

Avatar Traktor_is_back

23 stycznia, 15:17

6 godzin odpalałem grę z XP na Win11
Tak, wiem, #nbc

Avatar Boberek00

23 stycznia, 16:24

@Traktor_is_back: ale udało ci się

Avatar Traktor_is_back

23 stycznia, 17:57

@Boberek00: Udało

Avatar Mijak

Edytowano - 23 stycznia, 12:15

Każdy kolejny Windows mógłby być najlepszym, gdyby miał łatwy do ustawienia tryb interfejsu z XP. Ale z jakiegoś powodu tego nie ma, pewnie Bill Gates stwierdził że ma już za dużo pieniędzy i nie chce zarobić więcej.

Avatar Boberek00

23 stycznia, 16:24

@Mijak: Nope, Bill Gates od dawna nie zajmuję się Microsoftem

Avatar malinowy_kot

23 stycznia, 14:30

Nie tylko spinacz, którego ludzie nienawidzili, a gdy już został usunięty, to go chcieli nazad, bo nostalgia (ja pamiętam jak przez mgłę, że czasem wkurzał, ale nie jakoś nachalnie - więcej się grało, niż używało worda), ale był wiem że jeszcze piesek i chyba kotek...

Czasami bym chciała zainstalować se XP, ale... wiem że w BIOS-ie trzeba coś robić, albo w tym startowym tekście, co jak się komp włącza, no nie jest go tak łatwo zainstalować jak win$ 8, 10 czy 11, gdzie klucz komp se bierze z płyty głównej i jedyne co trzeba zrobić, to odpowiednie polecenia kliknąć
A no i też xp a np. steam, mogą się gryźć, tak samo gry mogą być zbyt nowe... Nie wiem, nie znam się, jestem babą, tzn. kotem

Avatar Papasmerf44

23 stycznia, 12:40

Windows XP jest mimo wszystko przereklamowany.
Do czasu wydania Service Packa 2 XPek miał sporo błędów i dziur w zabezpieczeniach.
Standardowa Luna zdecydowanie nie należała do najlepszych motywów, oczoj3bna i wyglądająca zabawkowo. Nie bez powodu ten motyw dostał przewisko "Fisher-Price". Dodatkowo się bardzo szybko zestarzał w porównaniu z Interfejsem Aqua z pierwszych OS Xów oraz nawet Aero z Visty i 7-ki.
Zdecydowanie na plus zasługuje ogromna możliwość standardowej personalizacji systemu. Jest bardzo wiele oficjalnych, jak i nieoficjalnych motywów do XPka oraz nawet WMP9/10.
Lekkość również należała do zalet, co pozwalało mu zmieścić się nawet na złomie i w miarę solidnie działał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Totalnie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka