Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia, 13:13
To tylko chłam na leniwych ludzi, którzy klikną w cokolwiek
Mam znajomych co oglądają Friza i i jego przydupasów (tych klaunów od Ekipy), bo się interesują co oni teraz robią
Ludzie czasami oglądają byle co z ciekawości
Odpisz
25 stycznia, 16:22
@Ooonv: A wypraszam sobie, sama jesteś leniwa. Ja słucham takiej muzyki bo a) mnie to bawi, b) brzmi fajnie i c) lubię się czasem odmóżdżyć. Nie w każdym momencie życia musimy się wspinać na intelektualne wyżyny.
Odpisz
25 stycznia, 20:35
@Anantashesha: Lepiej nie wspierać czegoś takiego
Odpisz
25 stycznia, 21:07
@Ooonv: Czemu?
Odpisz
26 stycznia, 18:41
@Anantashesha: bo wspieranie ai jest czymś czego się nie powinno robić
Odpisz
26 stycznia, 20:18
@jbartosik: Czemu?
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia, 20:42
@Anantashesha: una bo kradnie tresci
dua bo kradnie ram
tria bo ogłupia
Odpisz
26 stycznia, 21:47
@jbartosik: 1. aha, czyli znowu jesteśmy przy tym że ktoś kiedyś tak powiedział i wszyscy to powtarzają bez uzasadnienia
2. winny jest kapitalizm, nie AI
3. nie xd co najwyżej wyciąga głupotę na wierzch, ale to jest prawdziwe przy absolutnie wszystkim
Powtarzam, AI to narzędzie. Narzędzie nie jest złe bo ktoś go źle użył.
Odpisz
26 stycznia, 22:35
@Anantashesha:
1 ale ai i tak kopiuje dane na których było uczone (w skrócie)
2 to raczej kapitalizm nie jest jeśli ta banka jest napełniana sztucznie
3 kiedyś ci ludzie byli zmuszeni do minimalnego wysiłku skopiowania z neta czyli sprawia że mniej używają umysłu co powoduje głupienie nie jakoś bardzo ale jednak zauważalne
Odpisz
26 stycznia, 22:36
@Anantashesha: broń jest obiektywnie zła a jest przecież tylko narzędziem
Odpisz
27 stycznia, 08:20
@jbartosik: Broń jest zła bo jej przeznaczeniem jest czynić zło. Tworzenie fajnych obrazków samo w sobie to nie zło.
Odpisz
27 stycznia, 19:18
@Anantashesha: No jak tacy pisarze jak George R.R. Martin i masa innych oskarża te strony do generowania tekstów AI o kopiowanie ich dzieł
To narzędzia to po prostu plagiaty i oaza dla leniwych, którzy wolą użyć tego, a nie poczytać oryginał lub oglądać rzeczy, które ktoś narysował, a nie sklejki z ich dzieł
Odpisz
27 stycznia, 20:20
@Ooonv: Masz na myśli że zgorzkniali starcy nie mogący pogodzić się z technologią zmyślają nieuzasadnione niczym głupoty o plagiatowaniu przez AI i wszyscy po nich powtarzają. To dopiero jest leniwe.
Odpisz
27 stycznia, 20:38
@Anantashesha: szaszeta gada na tematy o których nie ma pojęcia
odc 2137
Odpisz
28 stycznia, 11:27
@jbartosik: No sorry, to wyście zaczęli xD
Odpisz
28 stycznia, 14:56
@Anantashesha:
jakby to ty wszedłeś w dyskusje na temat na który nie masz pojęcia
Odpisz
28 stycznia, 18:32
@jbartosik: Weszłaś*
Przede mną nie było żadnej dyskusji, tylko wypowiedź kaczki mordo
Odpisz
28 stycznia, 21:08
@Anantashesha: No wyszło, że te strony AI potrafią streszczać książki George R.R. Martina, czyli włożyli tam ich treści
To powalone
I to żaden progres technologi, tylko spisywanie cudzych dzieł do jednego programu
Odpisz
29 stycznia, 09:50
@Ooonv: Ja potrafię streścić książki Tolkiena i Jake'a Haye Rowlinga. To też poj*bane?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia, 11:39
Jako muzyk powiem tyle, sam czasami lubię takich piosenek posłuchać, a to że mają dużo wyświetleń nie oznacza że są dobre. Poza tym, jak puścisz to na głośniku na molo koło plaży to zgarnie cię policja, a grając na instrumencie około pół godziny w tym samym miejscu ludzie ci wrzucą z 300-370zł, więc jak dla mnie niech już se będą piosenki o kuntasach
Odpisz
25 stycznia, 12:11
@Memolord: Grając na instrumencie bez pozwolenia to też Cię policja zgarnie.
Odpisz
25 stycznia, 13:14
@Memolord: W sumie racja
Odpisz
25 stycznia, 15:33
@kolkav5: chyba że jesteś nieletni. Wtedy w wielu miejscowościach nadmorskich możesz grać bez płacenia, jeżeli gdzieś w pobliżu jest pilnujący cię dorosły
Odpisz
24 stycznia, 23:05
Odpisz
25 stycznia, 13:14
@Knudson: Spoko, ludzie słuchają tego dla beki, bo coś nowego
Odpisz
25 stycznia, 07:49
Nie dołuj
Odpisz
25 stycznia, 07:26
Jeśli chodzi o K*tas Records, to z AI jest muzyka i wykon, teksty są pisane przez człowieka. I nie dziwi mnie to, trzeba mieć ludzką fantazję żeby wyprodukować coś takiego xD
Odpisz
25 stycznia, 04:39
Tymczasem Pan SaVyan.
https://tenor.com/pl/view/cool-guy-cool-cook-gif-7632677212654444368
Odpisz
24 stycznia, 20:07
Spokojnie, większość z nich to boty
Odpisz
24 stycznia, 23:09
@MORDOR1: i Gimper
Odpisz
24 stycznia, 21:26
Tak admin, wiemy że lubisz ai
Odpisz
24 stycznia, 20:42
Czyżby K.... Records?
Odpisz