Nie mam co robić przed komputerem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 10:06
Prawda
Odpisz
4 grudnia 2016, 17:46
Ja mam ze siedzę na kompie nie mam co robić wylanczam go
I rzypominam gdzie mogłem wejść ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:06
ZAWSZE :D
Odpisz
14 sierpnia 2014, 21:39
ja też tak mam ;)
Odpisz
14 października 2013, 12:17
Racja
Odpisz
16 marca 2013, 17:04
ja tezż
Odpisz
8 lutego 2013, 22:48
też tak mam
Odpisz
27 grudnia 2011, 21:56
też tak mam
Odpisz
26 grudnia 2011, 19:17
a ja nie jak nie mam co robić to se pykam w Royal Carines Commando albo w the Heat of War
Odpisz
26 grudnia 2011, 11:37
Teraz tak mam....
Odpisz
25 grudnia 2011, 03:27
true story
Odpisz
24 grudnia 2011, 20:00
jak jedna kropla wody
Odpisz
24 grudnia 2011, 11:50
też tak mam
Odpisz
24 grudnia 2011, 11:31
WTF!! Lustro xD 5/5
Odpisz
24 grudnia 2011, 10:55
hehe ja tak mam od bliższych 3 tygodni :P a obrazk 4/5
Odpisz