Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego, 11:31
Ja na tronie
Odpisz
28 stycznia, 08:03
Akurat wypróżnianie to znowu śmieszny temat, gdy ma się 30+ lat...
To tak jak u was cimcianie w podstawówce (kiedyś się mówiło, że w gimbazie), tak po 30 można mieć fazę na żarty o gównie, bezbek, ale śmieszy... (jakkolwiek to by się nie wykluczało)
Ale powiem wam, byłam na stronach konkurencyjnych z memami i tam reklam jest naprawdę od zaje_ania, także jak bardzo Bożego krytykujecie, tak w kwestii reklam trzeba serio docenić, bo tutaj są one znikome
Odpisz
28 stycznia, 07:07
J...niutki nawet tytułu nie zmienił
Odpisz
28 stycznia, 01:51
Odpisz
28 stycznia, 01:09
k𝘂rwa mać
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia, 00:54
wiadomo_kto po zeżarciu wiadra grochówki gdy usłyszy bulgotanie w jelitach [jest w pobliżu serwera na którym stoi g[ł]ówna]
Odpisz
28 stycznia, 01:06
@szklanka67: wiadra starych, kradzionych memów*
Odpisz
28 stycznia, 00:40
Kolejny żart o kupie na głównej
Odpisz
27 stycznia, 22:59
Pozostał tytuł roboczy, pięknie...
Odpisz
27 stycznia, 21:40
Nawet tytułu ci się nie chciało zmienić, czyli w sumie przyznajesz, że główna "awansowała" na g(ł)ówną, super Boży, tylko tak trzymać!
Odpisz
27 stycznia, 20:47
Jeśli na jednym posiedzeniu tracisz dwa kilo, to w te pędy do lekarza!
Odpisz
27 stycznia, 20:40
xdd
Odpisz
27 stycznia, 20:29
Przeszło
To było do przewidzenia
Odpisz
25 stycznia, 16:28
Czy to mem o wypróżnianiu?
Odpisz
24 stycznia, 23:37
Ulubiony rodzaj memów dla admina
Odpisz
24 stycznia, 23:44
@Nerius: i jednocześnie jeden z ulubionych powodów dania bana dla admina za powiedzenie, że to ulubiony rodzaj memów dla admina
także F dla ciebie, jak poczujesz że ktoś za tobą idzie to nie odwracaj się, tylko przyspiesz kroku
Odpisz
24 stycznia, 23:47
@Jakis_Uzytkownik: I tak tutaj wchodzę raz na tydzień/dwa tygodnie więc nic straconego
Odpisz
25 stycznia, 07:31
@Nerius: Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
And as you quicken up your pace
You find it hard to look again
Because you're sure there's someone there
Odpisz