Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2021, 10:36
Jestem leworęczny więc u mnie na odwrót
Odpisz
11 września 2014, 15:47
Ja jestem leworęczny więc mam na odwrót .
Odpisz
11 września 2014, 16:00
@Bilolus1: Tak samo.
Odpisz
11 września 2014, 16:54
@Bilolus1: ;-; nie jesteś sam ;-;
Odpisz
15 września 2014, 15:32
@miksor: zjednoczmy się!
Odpisz
15 września 2014, 15:56
@Bilolus1: zjednoczenie !!!!
Odpisz
20 czerwca 2018, 08:10
@Bilolus1: sojusz leworęcznych górą!!!!
Odpisz
30 maja 2019, 17:25
@blacha3434: dołączam się
Odpisz
28 czerwca 2018, 15:06
jestem oburęczna, więc nie mam takich problemów
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:47
a gdy przekroczysz połowę to się odwraca
Odpisz
15 września 2014, 09:05
To się nie nazywa paradoks.
Odpisz
15 września 2014, 08:35
ja wole nie pisać w ogóle ;_;
Odpisz
15 września 2014, 06:21
No nie do końca ja np. wole pisać na grubszej stronie i jak się kończy zeszyt to wole pisać na stronie lewej, a jak zaczynam zeszyt to wole pisać po stronie prawej. -,-
Odpisz
15 września 2014, 16:47
Co według ciebie reprezentuje emotikonka "-,-"?
Odpisz
15 września 2014, 17:49
@Domijeja: Nie jestem pewny, wiec nie będę pisać ale lubię ją. :))
Odpisz
11 września 2014, 17:37
Jak dla mnie lepsza strona to ta pod którą jest więcej kartek.
Odpisz
11 września 2014, 16:49
Ja tam wolę lewą stronę. Marginesów łatwiej się używa. A tak to nawet różnic nie widzę.
Odpisz