Znaczy, z dwojga złego to za Baala
Inflacja spada
Pkb rośnie
Paliwo staniało jako tako
I jeszcze nie słyszałem jakiejś większej afery typu respiratory za 200mln od handlarza bronią lub podsłuchiwanie oponentów politycznych
@BencV: tamci rozdawali każdemu, ci narobili bezsensownych ministerstw i rozdają sobie. Tak czy inaczej oboje produkują jakieś mniejsze lub większe afery, żeby coś przykryć, na przykład poddanie się kolejnej unijnej ekoustawie. Różnica taka, że obecni bardziej się kompromitują w kraju i na arenie międzynarodowej
Stare wredne dziady VS stare wredne dziady
Heh.
Kiedyś była taka fałszywa partia Wolność i Postęp i jakoś nie wierzę, że nie można zrobić czegoś podobnego z kimś innym, a nie 40 i 80-latkami.
Komentarze
Odśwież26 stycznia, 15:37
Chyba wolę Baala szczere
Odpisz
26 stycznia, 16:48
@PanPiernik: Ja tam wolę Chrystusa
Odpisz
31 stycznia, 17:09
@rumcajschr: *
Odpisz
28 stycznia, 21:39
Chwała wielkiemu syjonowi 🦅❤️💙🤍
Odpisz
26 stycznia, 12:59
Niech żyje Baal
Odpisz
27 stycznia, 01:19
@hyena11:
Odpisz
27 stycznia, 11:40
@Cesarz_Najman: Btw wersja tej piosenki nagrana z Igorem Herbutem i Błażejem Królem to mistrzostwo świata imo.
Odpisz
26 stycznia, 20:57
Znaczy, z dwojga złego to za Baala
Inflacja spada
Pkb rośnie
Paliwo staniało jako tako
I jeszcze nie słyszałem jakiejś większej afery typu respiratory za 200mln od handlarza bronią lub podsłuchiwanie oponentów politycznych
Odpisz
26 stycznia, 22:31
@kacperro520: Rel
Odpisz
27 stycznia, 07:30
@kacperro520: XD
Odpisz
27 stycznia, 10:16
@kacperro520: przyczyna: za baala nie było covidu
Odpisz
27 stycznia, 10:45
@BencV: tamci rozdawali każdemu, ci narobili bezsensownych ministerstw i rozdają sobie. Tak czy inaczej oboje produkują jakieś mniejsze lub większe afery, żeby coś przykryć, na przykład poddanie się kolejnej unijnej ekoustawie. Różnica taka, że obecni bardziej się kompromitują w kraju i na arenie międzynarodowej
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia, 08:18
D*bilny symetryzm
Odpisz
27 stycznia, 00:36
Stare wredne dziady VS stare wredne dziady
Heh.
Kiedyś była taka fałszywa partia Wolność i Postęp i jakoś nie wierzę, że nie można zrobić czegoś podobnego z kimś innym, a nie 40 i 80-latkami.
Odpisz
26 stycznia, 22:21
Samoobrona
Odpisz
26 stycznia, 20:13
A tam, są jeszcze dwie opcje
Odpisz
26 stycznia, 15:38
Moloch to po..., głosujcie na Baala
Odpisz
26 stycznia, 16:47
@ptasznik5: Czy politycy tak na poważnie?
Odpisz
26 stycznia, 15:30
Wybieraj czy wolisz podwyższenie podatków i korupcję czy podwyższenie podatków i korupcję
Odpisz
26 stycznia, 13:41
Niech żyje Moloch
Odpisz
26 stycznia, 13:47
@Maslo_Jajeczne: Baza
Odpisz
26 stycznia, 14:40
@Nerius: Czy ten murzygalo tak na poważnie?
Odpisz