memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 stycznia, 16:13
Na siur ten apostrof?
Odpisz
26 stycznia, 16:17
@rumcajschr: ponieważ przyjęło się w języku polskim że obce imiona lub nazwiska z polską końcówką koniugacyjną oddziela się apostrofem. Mam nadzieję że pomogłem.
26 stycznia, 16:21
@werenspawel: Koleś, tak się robi, gdy takie imię, nazwisko czy inna nazwa kończy się na samogłoskę niemą. Dlatego spytałem po co tam apostrof
26 stycznia, 16:24
@rumcajschr: w sumie by wyszło Aleciem xD A leciem
26 stycznia, 16:47
@werenspawel: Alec'iem Baldwin'em
26 stycznia, 16:32
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 stycznia, 16:13
Na siur ten apostrof?
Odpisz
26 stycznia, 16:17
@rumcajschr: ponieważ przyjęło się w języku polskim że obce imiona lub nazwiska z polską końcówką koniugacyjną oddziela się apostrofem. Mam nadzieję że pomogłem.
Odpisz
26 stycznia, 16:21
@werenspawel: Koleś, tak się robi, gdy takie imię, nazwisko czy inna nazwa kończy się na samogłoskę niemą. Dlatego spytałem po co tam apostrof
Odpisz
26 stycznia, 16:24
@rumcajschr: w sumie by wyszło Aleciem xD
A leciem
Odpisz
26 stycznia, 16:47
@werenspawel: Alec'iem Baldwin'em
Odpisz
26 stycznia, 16:32
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Odpisz