memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 stycznia, 00:30
Czy mogę go siłą trzymać w kuchni jeśli będzie zwyczajnie "ok"? Jest napisane, że ma być pyszne, więc jak nie wyjdzie pyszne to powinien jeszcze raz.
Odpisz
28 stycznia, 13:12
-K...a, chamie, za bramę... -Zbysiu, ale sam mnie wysłałeś do marketu po czosnek i oregano.
28 stycznia, 16:44
@Figarus: Zbysiu, ale to ty przyjechałeś
28 stycznia, 18:01
@szimio: Ok, kom lepszy od mojego.
28 stycznia, 15:11
Zbyszek jest muzyczny to byśmy sobie ppgrali potem
28 stycznia, 11:20
*przychodzi zbychu spóźniony* -Panie zbigniewie! Co pana tak długo nie było? Co się stało? -Ah, szkoda k...a gadać
Edytowano - 28 stycznia, 10:51
- Halo, panie Zbyszku? Miał pan przyjechać. Gdzie pan jest? - W pi**zie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 stycznia, 00:30
Czy mogę go siłą trzymać w kuchni jeśli będzie zwyczajnie "ok"?
Jest napisane, że ma być pyszne, więc jak nie wyjdzie pyszne to powinien jeszcze raz.
Odpisz
28 stycznia, 13:12
-K...a, chamie, za bramę...
-Zbysiu, ale sam mnie wysłałeś do marketu po czosnek i oregano.
Odpisz
28 stycznia, 16:44
@Figarus: Zbysiu, ale to ty przyjechałeś
Odpisz
28 stycznia, 18:01
@szimio: Ok, kom lepszy od mojego.
Odpisz
28 stycznia, 15:11
Zbyszek jest muzyczny to byśmy sobie ppgrali potem
Odpisz
28 stycznia, 11:20
*przychodzi zbychu spóźniony*
-Panie zbigniewie! Co pana tak długo nie było? Co się stało?
-Ah, szkoda k...a gadać
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia, 10:51
- Halo, panie Zbyszku? Miał pan przyjechać. Gdzie pan jest?
- W pi**zie
Odpisz