Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KittyQueen

30 stycznia, 23:41

To nie jechaliście zacinającymi się drzwiami które trzeba samemu popchać. Kocham pociąg U wiedeńskiego metra

Avatar Traktor_is_back

31 stycznia, 08:51

@KittyQueen: Lepsze drzwi, które się zacinają, niż te, które się same otwierają
W Becie (tramwaju na samej górze) zginęło tak parę osób

Avatar KittyQueen

31 stycznia, 14:36

@Traktor_is_back: mamy takie w Wiedniu, na niektórych stacjach. Ale mają czujniki i zmiękczacze

Avatar MatkaBoskaSowiecka

30 stycznia, 15:11

Czemu oni muszą być w kolorach Kargona???

Avatar Traktor_is_back

30 stycznia, 15:38

Avatar MatkaBoskaSowiecka

30 stycznia, 16:06

@Traktor_is_back: Jest tu (i nie tylko tu...) taki użytkownik. Nazywa się Kargon, ma na awatarze countryballa w kolorze zielonym z żółtym paskiem po środku. Ten koleś to niezłe rabbithole

Avatar Traktor_is_back

30 stycznia, 17:37

@MatkaBoskaSowiecka: Aha
A są w tym kolorze, bo to drzwi poznańskich tramwajów

Avatar Towarzysz777

31 stycznia, 00:47

@MatkaBoskaSowiecka: O matko jedyna MBS ożyła

Avatar KasjanTV

30 stycznia, 18:50

Czy ktoś z większym autyzmem może mi wytłumaczyć?

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 30 stycznia, 18:55

@KasjanTV: drzwi tramwajów w Poznaniu (te od Tatr RT6N1 są podobno do dupy (podobno, bo nie miałem okazji jeszcze jechać Tatrą))

Avatar Traktor_is_back

30 stycznia, 19:04

@BlackMorbius61: Ale to drzwi od Bety
Które lubią wypadać
Te w Tatrach są jeszcze całkiem w porządku
Tatry w ogóle po modernizacji przestały się psuć na potęgę, ale ostatnio jest plaga awarii wyświetlaczy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Traktor_is_back
Dodane przez: Traktor_is_back

Nie idź!

Tymi się chodzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Frustrujące

To będzie bolało

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka