Ten mem wymaga wiedzy specjalistycznej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia, 23:41
To nie jechaliście zacinającymi się drzwiami które trzeba samemu popchać. Kocham pociąg U wiedeńskiego metra
Odpisz
31 stycznia, 08:51
@KittyQueen: Lepsze drzwi, które się zacinają, niż te, które się same otwierają
W Becie (tramwaju na samej górze) zginęło tak parę osób
Odpisz
31 stycznia, 14:36
@Traktor_is_back: mamy takie w Wiedniu, na niektórych stacjach. Ale mają czujniki i zmiękczacze
Odpisz
30 stycznia, 15:11
Czemu oni muszą być w kolorach Kargona???
Odpisz
30 stycznia, 15:38
@MatkaBoskaSowiecka: Co?
Odpisz
30 stycznia, 16:06
@Traktor_is_back: Jest tu (i nie tylko tu...) taki użytkownik. Nazywa się Kargon, ma na awatarze countryballa w kolorze zielonym z żółtym paskiem po środku. Ten koleś to niezłe rabbithole
Odpisz
30 stycznia, 17:37
@MatkaBoskaSowiecka: Aha
A są w tym kolorze, bo to drzwi poznańskich tramwajów
Odpisz
31 stycznia, 00:47
@MatkaBoskaSowiecka: O matko jedyna MBS ożyła
Odpisz
30 stycznia, 18:50
Czy ktoś z większym autyzmem może mi wytłumaczyć?
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia, 18:55
@KasjanTV: drzwi tramwajów w Poznaniu (te od Tatr RT6N1 są podobno do dupy (podobno, bo nie miałem okazji jeszcze jechać Tatrą))
Odpisz
30 stycznia, 19:04
@BlackMorbius61: Ale to drzwi od Bety
Które lubią wypadać
Te w Tatrach są jeszcze całkiem w porządku
Tatry w ogóle po modernizacji przestały się psuć na potęgę, ale ostatnio jest plaga awarii wyświetlaczy
Odpisz