Boży, jak już musisz wstawiać materiały o takiej tematyce to może chociaż w większym odstępie czasu, co? Chyba, że aż tak nie możesz się powstrzymać, ale wtedy powinno się to raczej leczyć
@Klopson: Igieł po mecie? Nie żebym się znał, lub cokolwiek, ale ktoś musiałby być OGROMNYM desperatem (lub bohaterem w niektórych kręgach) żeby zostawić gdzieś igły po mecie
Komentarze
Odśwież2 lutego, 09:58
Nie, tylko autor pracuje na Orlenie.
Odpisz
1 lutego, 16:06
Boży, jak już musisz wstawiać materiały o takiej tematyce to może chociaż w większym odstępie czasu, co? Chyba, że aż tak nie możesz się powstrzymać, ale wtedy powinno się to raczej leczyć
Odpisz
30 stycznia, 18:27
oświadczenie- nie, nie zostawiłem brudnych igieł po mecie na desce
Odpisz
30 stycznia, 18:33
@Klopson: Igieł po mecie? Nie żebym się znał, lub cokolwiek, ale ktoś musiałby być OGROMNYM desperatem (lub bohaterem w niektórych kręgach) żeby zostawić gdzieś igły po mecie
Odpisz
30 stycznia, 23:37
@Transcendentalny: albo ich wcześniej użyć
Odpisz
30 stycznia, 23:41
@Klopson: Właśnie do tego dążę, że coś takiego jak "igły po mecie" jest ekstremalnie rzadkie, bo metę się wciąga nosem
Odpisz
30 stycznia, 23:44
@Transcendentalny: chyba że zostawisz na fazie... tzn. gazie
Odpisz
30 stycznia, 17:42
I znów lecimy w stronę Koziegłów
Odpisz
30 stycznia, 17:50
@Traktor_is_back: admin to lubi
Odpisz
30 stycznia, 17:51
@NightHunter31: Ale fekalia czy Poznań północno-zachodni?
Odpisz
30 stycznia, 18:05
@Traktor_is_back: fekalia. Koziegłów to nie jakiś ptaszek był?
Odpisz
30 stycznia, 18:06
@NightHunter31: jednak nie. Krętogłów to był ptaszek
Odpisz
30 stycznia, 18:20
@NightHunter31: Tak mniej enigmatycznie, chodziło mi o dzielnicę Główna, w Poznaniu, przy granicy z Koziegłowami
Odpisz
30 stycznia, 18:45
@Traktor_is_back: przydatna wiedza, szczególnie na podlasiu. Dzięki
Odpisz
30 stycznia, 18:47
@NightHunter31: Przydatna do czytania moich komentarzy
Poza tym bezużyteczna
Odpisz
30 stycznia, 17:35
Lista gości ?
Odpisz
30 stycznia, 18:20
@Wujekzwonsem: najpewniej lista osób co ostatnio czyściły kibel xd
Odpisz
30 stycznia, 17:37
Chyba muszę zacząć
Odpisz