Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

30 stycznia, 22:53

Na żywo jak patrzycie na lampy, to też macie te takie poświaty? W sensie promyczki jakby...
Bo ponoć to przez astygmatyzm, ale no nie wiem w sumie...

Kiedyś światła miały jeszcze taką niebieskawą obwódkę, trochę jak te płomienie na kuchence gazowej

Avatar KittyQueen

30 stycznia, 23:38

@malinowy_kot: też tak mam. I tak, mam astygmatyzm

Avatar Klopson

30 stycznia, 23:46

@malinowy_kot: to chyba zależy od wrażliwości na światło

Avatar Zloty_bambus

6 lutego, 08:38

@malinowy_kot: też tak trochę mam ale jak byłem u okulisty to nie stwierdzono mi astygmatyzmu

Avatar KittyQueen

6 lutego, 09:41

@Zloty_bambus: może masz za mały cylinder. Ja mam chyba cylinder 1,5

Avatar Zloty_bambus

6 lutego, 09:45

@KittyQueen: za ciula nie pamiętam jaką mam wadę wzroku

Avatar malinowy_kot

6 lutego, 10:25

@Zloty_bambus: mi dopiero z 5 lat temu powiedziała okulistka, że mam astygmatyzm, a leczę się u niej od kiedy miałam 8-9 lat, czyli gdzieś 15 lat żyłam w niewiedzy

Avatar Rapowicz

4 lutego, 20:19

LEDy mogą działać z czujnikami ruchu i się wyłączać albo ściemniać jak nikogo nie ma. I niekoniecznie szybko, powoli też mogą żeby nie migało. Białe ciepłe i żółte też są.

Avatar Xol1mn3c_

1 lutego, 14:39

Latarnie sodowe są o wiele lepsze z punktu biologicznego, przez brak światła niebieskiego powodującego problemy ze snem, ból głowy i zmęczenie oczu.

Avatar Lacoste

31 stycznia, 23:55

Kwestia funkcjonalności po prostu. Nostalgia wiadomo, że robi swoje i kojarzy się miło z dzieciństwem ale fakty są takie, że lampy o chłodnej barwie światła pozwalają dostrzec więcej szczegółów, ale bardziej męczą oczy gdzie światło o ciepłej barwie jest milsze dla oka ale wygładza znacząco to co widzimy. Game changer jak z daleka trzeba dostrzec dziurę lub łosia w nocy na drodze

Avatar Ignisus

31 stycznia, 09:55

Nigdy więcej światła sodowego

Avatar Anantashesha

31 stycznia, 09:22

Ch*jtam klimatu, tęsknisz do młodości po prostu.

Avatar feniks100

31 stycznia, 07:03

Jak będę chciał się poczuć jak w silent hill, to skorzystam z oświetlenia poniżej...

Avatar Kaowru

31 stycznia, 00:48

Czekam aż wynadą tanie wydajne ledy z ciepłym swiatłem do lamp drogowych

Avatar Xol1mn3c_

1 lutego, 14:41

@Kaowru: Tylko, że nic ich nie powstrzymuje przed żółtą barwą ledów ale biały wygląda jak scifi

Avatar Grewest

31 stycznia, 00:03

Jedno, nie wyklucza drugiego.

Białe światło jest lepsze na główne drogi. A cieplejsze światło na drogach lokalnych(aby mniej psuć zegar biologiczny mieszkańcom)

Avatar DinoSummer

30 stycznia, 21:46

W Poznaniu jest jeszcze tego sporo. Nawet zaczęli zielone dawać z jakiegoś powodu

Avatar Dark_Dante

30 stycznia, 21:13

Żółte jest przyjemniejsze i mniej męczy oko, za to białe daje więcej kontrastów, przez co lepiej widać.

Avatar PazDaniXxXx

30 stycznia, 20:56

Oba mają swój klimat

Avatar Adix174

30 stycznia, 20:36

dalej to istnieje

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

30 stycznia, 20:30

dużo milsze dla oka, światła samochodowe też

Avatar Traktor_is_back

30 stycznia, 20:05

No coś w tym jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

A jednak zrobili to w ten sposób

Płać pan

Nieuczciwa ocena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka