Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

30 stycznia, 22:53

Na żywo jak patrzycie na lampy, to też macie te takie poświaty? W sensie promyczki jakby...
Bo ponoć to przez astygmatyzm, ale no nie wiem w sumie...

Kiedyś światła miały jeszcze taką niebieskawą obwódkę, trochę jak te płomienie na kuchence gazowej

Avatar KittyQueen

30 stycznia, 23:38

@malinowy_kot: też tak mam. I tak, mam astygmatyzm

Avatar Klopson

30 stycznia, 23:46

@malinowy_kot: to chyba zależy od wrażliwości na światło

Avatar Zloty_bambus

6 lutego, 08:38

@malinowy_kot: też tak trochę mam ale jak byłem u okulisty to nie stwierdzono mi astygmatyzmu

Avatar KittyQueen

6 lutego, 09:41

@Zloty_bambus: może masz za mały cylinder. Ja mam chyba cylinder 1,5

Avatar Zloty_bambus

6 lutego, 09:45

@KittyQueen: za ciula nie pamiętam jaką mam wadę wzroku

Avatar malinowy_kot

6 lutego, 10:25

@Zloty_bambus: mi dopiero z 5 lat temu powiedziała okulistka, że mam astygmatyzm, a leczę się u niej od kiedy miałam 8-9 lat, czyli gdzieś 15 lat żyłam w niewiedzy

Avatar Rapowicz

4 lutego, 20:19

LEDy mogą działać z czujnikami ruchu i się wyłączać albo ściemniać jak nikogo nie ma. I niekoniecznie szybko, powoli też mogą żeby nie migało. Białe ciepłe i żółte też są.

Avatar Xol1mn3c_

1 lutego, 14:39

Latarnie sodowe są o wiele lepsze z punktu biologicznego, przez brak światła niebieskiego powodującego problemy ze snem, ból głowy i zmęczenie oczu.

Avatar Lacoste

31 stycznia, 23:55

Kwestia funkcjonalności po prostu. Nostalgia wiadomo, że robi swoje i kojarzy się miło z dzieciństwem ale fakty są takie, że lampy o chłodnej barwie światła pozwalają dostrzec więcej szczegółów, ale bardziej męczą oczy gdzie światło o ciepłej barwie jest milsze dla oka ale wygładza znacząco to co widzimy. Game changer jak z daleka trzeba dostrzec dziurę lub łosia w nocy na drodze

Avatar Ignisus

31 stycznia, 09:55

Nigdy więcej światła sodowego

Avatar Anantashesha

31 stycznia, 09:22

Ch*jtam klimatu, tęsknisz do młodości po prostu.

Avatar feniks100

31 stycznia, 07:03

Jak będę chciał się poczuć jak w silent hill, to skorzystam z oświetlenia poniżej...

Avatar Kaowru

31 stycznia, 00:48

Czekam aż wynadą tanie wydajne ledy z ciepłym swiatłem do lamp drogowych

Avatar Xol1mn3c_

1 lutego, 14:41

@Kaowru: Tylko, że nic ich nie powstrzymuje przed żółtą barwą ledów ale biały wygląda jak scifi

Avatar Grewest

31 stycznia, 00:03

Jedno, nie wyklucza drugiego.

Białe światło jest lepsze na główne drogi. A cieplejsze światło na drogach lokalnych(aby mniej psuć zegar biologiczny mieszkańcom)

Avatar DinoSummer

30 stycznia, 21:46

W Poznaniu jest jeszcze tego sporo. Nawet zaczęli zielone dawać z jakiegoś powodu

Avatar Dark_Dante

30 stycznia, 21:13

Żółte jest przyjemniejsze i mniej męczy oko, za to białe daje więcej kontrastów, przez co lepiej widać.

Avatar PazDaniXxXx

30 stycznia, 20:56

Oba mają swój klimat

Avatar Adix174

30 stycznia, 20:36

dalej to istnieje

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

30 stycznia, 20:30

dużo milsze dla oka, światła samochodowe też

Avatar Traktor_is_back

30 stycznia, 20:05

No coś w tym jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nie idź!

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka