Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia, 14:14
Tam zawsze było ch*jowo. Trzeba dorosnąć żeby to zobaczyć. Tak, teraz jest jeszcze gorzej, bo mają dosłownie to samo co w nazistowskich Niemczech, ale ch*jowo było zawsze.
Odpisz
31 stycznia, 15:29
@Anantashesha: K...a z rozpędu dałem Ci zieloną, zanim doczytałem o nazistowskich Niemczech, wybacz
Odpisz
31 stycznia, 18:08
@Transcendentalny: Ucz się historii. Ogarnij jak Hitler dochodził do władzy, co się wtedy działo.
Odpisz
31 stycznia, 18:12
@Anantashesha: Mordeczko to może podasz mi jakieś elementy wspólne dla obu przypadków?
Odpisz
31 stycznia, 19:37
@Transcendentalny: Nie jestem tu od tego żeby cię edukować. Google nie boli.
Odpisz
31 stycznia, 19:38
@Anantashesha: Tego się obawiałem
Odpisz
31 stycznia, 19:40
@Transcendentalny: Dotknij trawy. Nie jestem tu po to żeby uzupełniać twoje braki w edukacji sięgające szkoły podstawowej.
Odpisz
31 stycznia, 19:42
@Anantashesha: To że trump jest pie....nięty to nie znaczy że jest drugim hitlerem, hitler dokładnie planował wszystko od początku do końca, Trump jest całkowicie inny
Odpisz
31 stycznia, 21:30
@Transcendentalny: Super. Wyglądasz teraz jakbyś pałował się do Hitlera.
Odpisz
31 stycznia, 21:38
@Anantashesha: Po prostu nie zakłamuję faktów, niekażdy przymiotnik nacechowany negatywnie pasuje do każdej negatywnej postaci, dlatego nie mogę powiedzieć o Hitlerze że był głupi, w końcu podbił pół Europy
Faktycznie mogę tak brzmieć, ale tak nie jest
Odpisz
31 stycznia, 22:57
@Transcendentalny: Trump może i jest głupszy od Hitlera, ale jest takim samym faszystą.
Odpisz
31 stycznia, 23:28
@Anantashesha: Przecież Hitler był nazistą
Odpisz
1 lutego, 09:44
@Transcendentalny: Ja j*bię...
Odpisz
2 lutego, 21:13
@Anantashesha: Ziom, ale możesz odpowiedzieć
Zresztą rozmówca pytał o twoje zdanie, a nie fakty Bo każdy ma inne przykłady itd.
Odpisz
31 stycznia, 11:09
Trzeba być optymistą, to znaczy że urodziliśmy się na najlepszym możliwym kontynencie do życia
Odpisz
31 stycznia, 13:57
@Transcendentalny: Tbh, Antarktyda. Jeśli urodziłeś się na Antarktydzie to prawie na pewno twoi starzy są majętni i wykształceni, bo albo są w McMurdo i robią research albo są turystami, a to nie są tanie rzeczy. Więc i tak raczej wracasz do Europy, a masz pewność że nie wylosuje się jakieś gówno typu Węgry czy Rosja gdyby wyborem po prostu było coś w Europie
Odpisz
31 stycznia, 15:29
@Krzyniu: Sprytnie, nie wpadłbym na to
Odpisz