Niby mała różnica, a jednak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego, 23:13
Nie rel, i tak nikt nie dosiądzie. A jak ktoś dosiada, to zwykle kulturalna osoba, bo osoba niekulturalna patrzy z góry na innych i szuka samotnego miejsca bardziej niż introwertyk.
Odpisz
4 lutego, 23:05
Internet myli introwersję z fobią społeczną, odcinek 2137694206734-kwadrylionowy.
Odpisz
4 lutego, 12:43
Faktycznie lepiej się czuję w nieprzedzielonym wagonie w pociągu niż w takiej kabinie, ale to tylko ja.
Odpisz
2 lutego, 16:46
Większość ludzi czuje się niekomfortowo stykając się kolanami z obcymi ludźmi
Odpisz
1 lutego, 12:39
Trochę nie do końca, bo mało miejsca na nogi zawsze jest (osoba wysoka + bolące nogi), a i zawsze te siedzenia są fest wąskie, w sensie że jak ktoś przechodzi, to się ociera -.-
Nawet moja fest chuda siostra na to narzeka, a ona serio jest masakrycznie chuda
Odpisz
1 lutego, 12:08
Mam całkiem na odwrót. W przedziale z max 5 osobami da się żyć, a w bezprzedziałowym, gdzie na raz przebywam w pomieszczeniu z całym wagonem, czuję się wyczerpana po 3 sekundach.
Odpisz