NFZ nie jest taki zły, są kolejki ale jak już się dostaniesz to coś próbują zrobić, nie zawsze idealnie ale wolę to niż umrzeć bo nie stać mnie na leczenie
Niby mówią, że NFZ ssie, ale ja kilka razy byłem prywatnie i natrafiłam na lekarzy oszustów
Jedna pulmonolog nawet nie miała sprzętu do spirometri (dwa wdechnięcia i wydechnięcia, podczas gdy za drugim masz jakiś środek w płucach) i trzeba się było umawiać jeszcze raz, by był ten sprzęt (nie zrobiłem tego) i poszedłem na NFZ, choć termin 4 miechy
Ważne, by lekarz serio leczył, to jest najważniejsze, by to dopilnować
Polska też dostępna tylko dla najbogatszych. Biednemu wcisną to za czego promowanie dostaną najwięcej kasy. Prywatnie o dziwo nie poślą cię do miliona innych lekarzy tylko leczymy od razu, bo nagle kompetentny lekarz.
Komentarze
Odśwież2 lutego, 18:52
Ja mam dostęp do prywatnej i państwowej, one się uzupełniają, żadna nie jest 100% zadowalająca.
Odpisz
5 lutego, 10:40
@werenspawel: Trzeba wiedzieć do kogo pójść
Odpisz
3 lutego, 10:14
NFZ nie jest taki zły, są kolejki ale jak już się dostaniesz to coś próbują zrobić, nie zawsze idealnie ale wolę to niż umrzeć bo nie stać mnie na leczenie
Odpisz
2 lutego, 19:49
Niby mówią, że NFZ ssie, ale ja kilka razy byłem prywatnie i natrafiłam na lekarzy oszustów
Jedna pulmonolog nawet nie miała sprzętu do spirometri (dwa wdechnięcia i wydechnięcia, podczas gdy za drugim masz jakiś środek w płucach) i trzeba się było umawiać jeszcze raz, by był ten sprzęt (nie zrobiłem tego) i poszedłem na NFZ, choć termin 4 miechy
Ważne, by lekarz serio leczył, to jest najważniejsze, by to dopilnować
Odpisz
2 lutego, 15:25
Kanada:
Odpisz
2 lutego, 14:29
Polska też dostępna tylko dla najbogatszych. Biednemu wcisną to za czego promowanie dostaną najwięcej kasy. Prywatnie o dziwo nie poślą cię do miliona innych lekarzy tylko leczymy od razu, bo nagle kompetentny lekarz.
Odpisz
2 lutego, 14:16
Ch.. k...a ibuprofen
Odpisz