Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

2 lutego, 18:52

Ja mam dostęp do prywatnej i państwowej, one się uzupełniają, żadna nie jest 100% zadowalająca.

Avatar kolkav5

5 lutego, 10:40

@werenspawel: Trzeba wiedzieć do kogo pójść

Avatar a123321

3 lutego, 10:14

NFZ nie jest taki zły, są kolejki ale jak już się dostaniesz to coś próbują zrobić, nie zawsze idealnie ale wolę to niż umrzeć bo nie stać mnie na leczenie

Avatar Ooonv

2 lutego, 19:49

Niby mówią, że NFZ ssie, ale ja kilka razy byłem prywatnie i natrafiłam na lekarzy oszustów

Jedna pulmonolog nawet nie miała sprzętu do spirometri (dwa wdechnięcia i wydechnięcia, podczas gdy za drugim masz jakiś środek w płucach) i trzeba się było umawiać jeszcze raz, by był ten sprzęt (nie zrobiłem tego) i poszedłem na NFZ, choć termin 4 miechy

Ważne, by lekarz serio leczył, to jest najważniejsze, by to dopilnować

Avatar Rusty_the_Protogen

2 lutego, 15:25

Kanada:

Avatar DHF1232

2 lutego, 14:29

Polska też dostępna tylko dla najbogatszych. Biednemu wcisną to za czego promowanie dostaną najwięcej kasy. Prywatnie o dziwo nie poślą cię do miliona innych lekarzy tylko leczymy od razu, bo nagle kompetentny lekarz.

Avatar pancerny_jejak

2 lutego, 14:16

Ch.. k...a ibuprofen

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Pilne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka