@Anantashesha: od razu poprawiam, to tak negatywnie się kojarzy. Po prostu daję swoją opinię
A nawet jeśli poprawiam, to wiedza nie bierze się znikąd, ją się zdobywa, ewentualnie dostaje się od kogoś innego. Żaden wstyd czegoś nie wiedzieć imo. Człowiek nie rodzi się mądry koleżanko ;), to tak trochę z dedykacją dla Ciebie(bez złośliwości <3), bo wyczulona jesteś na wiedzę i niewiedzę innych
tzn, rozumiem, jeśli piszesz tylko humorystycznie teraz, ale czasem trudno wyczuć ;)
Komentarze
Odśwież3 lutego, 18:58
UFO?
Odpisz
3 lutego, 19:59
@Traktor_is_back: polidaktylia
Odpisz
4 lutego, 19:54
@BUMPYSIA: To już któryś raz jak go poprawiasz i to jest piękne jaki jest kontrast między wami xD
Odpisz
Edytowano - 4 lutego, 20:50
@Anantashesha: od razu poprawiam, to tak negatywnie się kojarzy. Po prostu daję swoją opinię
A nawet jeśli poprawiam, to wiedza nie bierze się znikąd, ją się zdobywa, ewentualnie dostaje się od kogoś innego. Żaden wstyd czegoś nie wiedzieć imo. Człowiek nie rodzi się mądry koleżanko ;), to tak trochę z dedykacją dla Ciebie(bez złośliwości <3), bo wyczulona jesteś na wiedzę i niewiedzę innych
tzn, rozumiem, jeśli piszesz tylko humorystycznie teraz, ale czasem trudno wyczuć ;)
Odpisz
4 lutego, 23:04
@BUMPYSIA: Normalnie nie nabijam się z niewiedzy ludzi, no chyba że ktoś jest małym dupeczkiem :)
Odpisz