Kiedyś czytałem o ciekawej sprawie.
Mianowicie, jakaś grupa weteranów z Iraku/Afganistanu pomimo farmakoterapii nadal cierpiała na PTSD, z coraz silniejszymi symptomami. Zrobili sobie rozszerzone badania krwi i okazało się, że goście mieli "najzwyczajniejszą" ołowicę. Po detoksie objawy znacznie zelżały.
Diagnostyka, suko!
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 lutego, 01:01
Kiedyś czytałem o ciekawej sprawie.
Mianowicie, jakaś grupa weteranów z Iraku/Afganistanu pomimo farmakoterapii nadal cierpiała na PTSD, z coraz silniejszymi symptomami. Zrobili sobie rozszerzone badania krwi i okazało się, że goście mieli "najzwyczajniejszą" ołowicę. Po detoksie objawy znacznie zelżały.
Diagnostyka, suko!
Odpisz
Edytowano - 4 lutego, 14:09
Wsuń sobie w usta, a już się nie będziesz musiał budzić 👍
Odpisz
4 lutego, 17:37
@TowarzyszBagniak: samo wsunięcie chyba niewiele da
Odpisz
4 lutego, 18:29
@NightHunter31: a wiesz kto myślał bardzo podobnie i bardzo, BARDZO mocno się pomylił? :3
Odpisz
4 lutego, 18:30
@TowarzyszBagniak: kto?
Odpisz
4 lutego, 19:00
@NightHunter31: moja mama -_-
Odpisz
4 lutego, 19:03
@TowarzyszBagniak: może nie trzeba było stać naprzeciw kogoś kto wsadza sobie pistolet do ust od strony magazynku
Odpisz
4 lutego, 19:05
@NightHunter31: nie chodziło mi o pistolet...
Odpisz
4 lutego, 19:07
@TowarzyszBagniak: niemogłeś odrazu naposać?
Odpisz
4 lutego, 20:11
@NightHunter31: nie :3
Odpisz
4 lutego, 08:52
jestem prostym człowiekiem, widzę mem z jak poznałem waszą matkę daje strzałkę w górę
Odpisz
4 lutego, 07:52
Chodzi o k*tasa
Odpisz