memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 lutego, 10:13
Podoba mi się że Boży zostawił Half
Odpisz
8 lutego, 10:53
@PanPiernik: skąd to half?
8 lutego, 10:58
@BUMPYSIA: po prostu dobiłem tego mema z telefony i autokorekta zmieniła jak na half xD
8 lutego, 11:48
@PanPiernik: mam dziwne wrażenie, że teraz też piszesz z telefonu, no chyba że dobijanie memów to twoje hobby :P
8 lutego, 11:50
@Jakis_Uzytkownik: o ile nie wrzucam jejapostingu który wymaga przynajmniej Canvy to raczej jeja robię z telefonu Ale wydaje mi się że większość osób tak robi, co nie?
8 lutego, 11:55
@PanPiernik: ja też w około 95% telefon, a inni to nie mam pojęcia, może ankietę przeprowadzę
9 lutego, 18:23
@PanPiernik: jednak Boży nudziarz zmienił:/
8 lutego, 17:50
Wgóręgłos bo pół
6 lutego, 19:13
Half sie czuję...
6 lutego, 19:04
Jak?
Edytowano - 6 lutego, 18:13
Życie half, życie half...
6 lutego, 18:11
half
6 lutego, 18:02
Ja tak zawsze Half...
6 lutego, 17:00
XDDDDDDD Half się czuję
@PanPiernik: kim jest Half i czemu się czuje
6 lutego, 17:02
@BlackMorbius61:
6 lutego, 17:03
@PanPiernik: zostało mu pół życia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 lutego, 10:13
Podoba mi się że Boży zostawił Half
Odpisz
8 lutego, 10:53
@PanPiernik: skąd to half?
Odpisz
8 lutego, 10:58
@BUMPYSIA: po prostu dobiłem tego mema z telefony i autokorekta zmieniła jak na half xD
Odpisz
8 lutego, 11:48
@PanPiernik: mam dziwne wrażenie, że teraz też piszesz z telefonu, no chyba że dobijanie memów to twoje hobby :P
Odpisz
8 lutego, 11:50
@Jakis_Uzytkownik: o ile nie wrzucam jejapostingu który wymaga przynajmniej Canvy to raczej jeja robię z telefonu
Ale wydaje mi się że większość osób tak robi, co nie?
Odpisz
8 lutego, 11:55
@PanPiernik: ja też w około 95% telefon, a inni to nie mam pojęcia, może ankietę przeprowadzę
Odpisz
9 lutego, 18:23
@PanPiernik: jednak Boży nudziarz zmienił:/
Odpisz
8 lutego, 17:50
Wgóręgłos bo pół
Odpisz
6 lutego, 19:13
Half sie czuję...
Odpisz
6 lutego, 19:04
Jak?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego, 18:13
Życie half, życie half...
Odpisz
6 lutego, 18:11
half
Odpisz
6 lutego, 18:02
Ja tak zawsze Half...
Odpisz
6 lutego, 17:00
XDDDDDDD
Half się czuję
Odpisz
6 lutego, 17:00
@PanPiernik: kim jest Half i czemu się czuje
Odpisz
6 lutego, 17:02
@BlackMorbius61:
Odpisz
6 lutego, 17:03
@PanPiernik: zostało mu pół życia
Odpisz