memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 lutego, 12:27
Robienie obiadu jest akurat spoko jak dla mnie. Uspokajam się. A jeszcze bardziej jestem spokojny jak już go zjem. Tym bardziej że 90% hormonów szczęścia jest produkowane w jelitach.
Odpisz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 lutego, 12:27
Robienie obiadu jest akurat spoko jak dla mnie. Uspokajam się. A jeszcze bardziej jestem spokojny jak już go zjem. Tym bardziej że 90% hormonów szczęścia jest produkowane w jelitach.
Odpisz