Niezła ta tegoroczna zima
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie zadzieraj z bobrami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego, 00:04
Mem zrozumiały tylko dla północy Polski
Odpisz
8 lutego, 19:10
@sss96: raczej dla wschodu
W lubelskim było -25 jakiś tydzień temu
Odpisz
8 lutego, 23:30
@Madonix: okolice Ostrołęki, jakoś 2-4 lutego było -27°C
Odpisz
9 lutego, 00:50
@Madonix: Jakby się tak bardzo czepiać to trzeba powiedzieć północny-wschód
Odpisz
7 lutego, 13:41
I tak powinna wyglądać zima kurde, trafiła się jakaś sensowna pierwszy raz od 10 lat i pewnie nieprędko kolejna a i tak narzekajo
Odpisz
8 lutego, 21:11
@Krzyniu: Taka zima to miala być jak bylem dzieckiem, a nie kiedy codziennie musze odśnieżyć samochód przed pracą.
Odpisz
8 lutego, 18:33
Tak to jest, jak się w Suwałkach mieszka
Odpisz
7 lutego, 11:10
To chyba mieszkasz na północy, u mnie jest 1 na plusie w opolskim
Odpisz
7 lutego, 18:36
@Skmiaua_Led_Shephard: to bardziej wschód zachód w tym roku
Odpisz
7 lutego, 11:11
Mem spóźniony o tydzień
I pierwszy raz od lat mamy prawdziwą zimę więc nie narzekać
Odpisz
7 lutego, 11:14
@ptasznik5: u mnie bardziej jesień
Odpisz
7 lutego, 14:21
@ptasznik5: A u mnie to już wiosna się powoli robi
Odpisz
7 lutego, 18:35
@Lakikus: a u mnie ciągle piździ ze hej
Odpisz