Gorzej jak jedni i drudzy gardzą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Nie zadzieraj z bobrami
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego, 13:23
Mówisz to jako fan Black ops 7?
Odpisz
18 marca, 00:56
@honhenim09: nie grałem.
Odpisz
10 lutego, 16:51
Czasami jest niezły szok, kiedy przejdziesz z gry Izometrycznej do poziomu Ale jest fajnie.
Odpisz
10 lutego, 18:51
@Grayland: dlatego w moim odczuciu fallout NV to 3 najlepszy fallout po 4 i 2
Odpisz
Edytowano - 10 lutego, 20:21
@Polakowaty: Ja akurat wolę Fallout 2. NW też super, ale 2 jakoś tak mi się odcisnęła, może dlatego że to była pierwsza gra z serii jaką miałem?(Zresztą to klasyka) Czwarta też spoko, ale trzecia jakoś mnie nie wciągnęła.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego, 16:39
Dosłownie ja z ff16 (ja lubię 16)
Odpisz
9 lutego, 17:21
Zależy
Jak to zrobili dobrze to każdy będzie zadowolony
Jak się skupili tylko na przyciągnięciu nowych fanów to oj
Odpisz
9 lutego, 18:36
@CupOfWater: zwykle się kończy na tym że marka umiera na długi czasjak saints row które nie trafiła do nikogo
Odpisz
9 lutego, 18:54
@Boberek00: osobiście bym się nie zgodził bo jestem jednym z niewielu którym reboot się podobał i co najważniejsze miał sens po supermocach, życiu w matrixie i walce z kosmitami
Odpisz
10 lutego, 15:10
@Polakowaty: szczerze to mi też bo to ok gra ale słaby Saint row
I taka ciekawostka Saint row 4 miało być DLC ale podupadające THQ kazało z tego zrobić kolejną część żeby się lepiej sprzedała
Zanim gra wyszła to THQ ogłosiło bankructwo
XD
Odpisz
10 lutego, 14:15
Dosłownie Baldur's Gate 3.
Odpisz
9 lutego, 20:47
Spec Ops przed The line nie miało tego problemu bo nie miał fanów przed the line
Odpisz
9 lutego, 17:18
Ci "nowi gracze" są jak dzieci ogladające YouTube kids
Liczą sie kolorki i jak wygląda a nie co tam jest
Odpisz
9 lutego, 19:00
@Rebelian_Chaosu: a czy grając w GTA San Andreas za dzieciaka wiedzieliśmy co się dzieję?
Odpisz
9 lutego, 19:06
@Polakowaty: problem jest taki że San Andreas jest dobre bo było stworzone dla starszych którzy mieli większe chęci do słuchania historii i patrzenia na różne elementy gry niż dzieci które poprostu jeździły w kółko
Odpisz
9 lutego, 17:18
No zwykle jest tak że młodzi mają to w dupie
A starych często dana część zawodzi
Odpisz
9 lutego, 18:56
@Boberek00: inspirowałem się tym że soundtrack do Nfs unbound i NFS most wanted z 2005 odpowiada ta sama osoba i jest duże pracy że proces myślowy to jest nakierowanie młodego człowieka na konkretny gatunek muzyczny i ci co już mają konkretny ulubiony rodzaj muzyki to najwyższej machną ręką a w największym będą mówić że gra jej do dupy bo soundtrack to nie rock.
Odpisz