Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar honhenim09

14 lutego, 13:23

Mówisz to jako fan Black ops 7?

Avatar Polakowaty

18 marca, 00:56

@honhenim09: nie grałem.

Avatar Grayland

10 lutego, 16:51

Czasami jest niezły szok, kiedy przejdziesz z gry Izometrycznej do poziomu Ale jest fajnie.

Avatar Polakowaty

10 lutego, 18:51

@Grayland: dlatego w moim odczuciu fallout NV to 3 najlepszy fallout po 4 i 2

Avatar Grayland

Edytowano - 10 lutego, 20:21

@Polakowaty: Ja akurat wolę Fallout 2. NW też super, ale 2 jakoś tak mi się odcisnęła, może dlatego że to była pierwsza gra z serii jaką miałem?(Zresztą to klasyka) Czwarta też spoko, ale trzecia jakoś mnie nie wciągnęła.

Avatar Krol123

Edytowano - 10 lutego, 16:39

Dosłownie ja z ff16 (ja lubię 16)

Avatar CupOfWater

9 lutego, 17:21

Zależy
Jak to zrobili dobrze to każdy będzie zadowolony
Jak się skupili tylko na przyciągnięciu nowych fanów to oj

Avatar Boberek00

9 lutego, 18:36

@CupOfWater: zwykle się kończy na tym że marka umiera na długi czasjak saints row które nie trafiła do nikogo

Avatar Polakowaty

9 lutego, 18:54

@Boberek00: osobiście bym się nie zgodził bo jestem jednym z niewielu którym reboot się podobał i co najważniejsze miał sens po supermocach, życiu w matrixie i walce z kosmitami

Avatar Boberek00

10 lutego, 15:10

@Polakowaty: szczerze to mi też bo to ok gra ale słaby Saint row
I taka ciekawostka Saint row 4 miało być DLC ale podupadające THQ kazało z tego zrobić kolejną część żeby się lepiej sprzedała
Zanim gra wyszła to THQ ogłosiło bankructwo
XD

Avatar Tajdeus

10 lutego, 14:15

Dosłownie Baldur's Gate 3.

Avatar Tonie

9 lutego, 20:47

Spec Ops przed The line nie miało tego problemu bo nie miał fanów przed the line

Avatar Rebelian_Chaosu

9 lutego, 17:18

Ci "nowi gracze" są jak dzieci ogladające YouTube kids

Liczą sie kolorki i jak wygląda a nie co tam jest

Avatar Polakowaty

9 lutego, 19:00

@Rebelian_Chaosu: a czy grając w GTA San Andreas za dzieciaka wiedzieliśmy co się dzieję?

Avatar Rebelian_Chaosu

9 lutego, 19:06

@Polakowaty: problem jest taki że San Andreas jest dobre bo było stworzone dla starszych którzy mieli większe chęci do słuchania historii i patrzenia na różne elementy gry niż dzieci które poprostu jeździły w kółko

Avatar Boberek00

9 lutego, 17:18

No zwykle jest tak że młodzi mają to w dupie
A starych często dana część zawodzi

Avatar Polakowaty

9 lutego, 18:56

@Boberek00: inspirowałem się tym że soundtrack do Nfs unbound i NFS most wanted z 2005 odpowiada ta sama osoba i jest duże pracy że proces myślowy to jest nakierowanie młodego człowieka na konkretny gatunek muzyczny i ci co już mają konkretny ulubiony rodzaj muzyki to najwyższej machną ręką a w największym będą mówić że gra jej do dupy bo soundtrack to nie rock.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Polakowaty
Dodane przez: Polakowaty

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Nie zadzieraj z bobrami

A jednak zrobili to w ten sposób

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka