Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zloty_bambus

20 lutego, 12:54

Chodzę tylko do liceum i wstaje 6.20

Avatar Gaiaphage

12 lutego, 01:33

Miałem zmiany co się zaczynały o 4 więc o 3 w nocy to ja musiałem już wstawać, także ten

Avatar Murarzowa

19 lutego, 06:06

@Gaiaphage: miałam zmiany co się kończyły o 3 w nocy tak więc o 4 to ja już w łóżeczku byłam

Avatar Gaiaphage

19 lutego, 06:53

@Murarzowa: Zwalniałem ci miejsce na serwerze snu

Avatar CunningCrittur

12 lutego, 00:05

jakiekolwiek inne godziny > nocki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> poranna zmiana

Avatar
Rudy_Kruliczek_

11 lutego, 23:18

Przestańmy tworzyć społeczeństwo, które zmusza się codziennie do dostosowywania się do "innych". Skoro wszyscy robimy to z tego samego powodu, to kim są ci mityczni inni, do których każdy z nas się dostosowuje?

Avatar gwrona

11 lutego, 12:35

Mam tak samo

Avatar Pvprysia

10 lutego, 13:01

Ja z nocek do 3 czasami muszę wstać na dniówkę na 10 XD

Avatar Murarzowa

10 lutego, 15:46

@Pvprysia: twój pracodawca łamie prawo pracy a ty się dajesz r....ć w dupę jak pi..a.

Avatar Pvprysia

10 lutego, 15:47

@Murarzowa: mam umowę zlecenie i sama sobie ustawiam grafik, a czasami życie powoduje że muszę czasami pójść na takie zmiany wariacie

Avatar Murarzowa

10 lutego, 15:48

@Pvprysia: twój pracodawca to Janusz biznesu a ty się dajesz r....ć w dupę jak wszystkie inne Polaki co się zatrudniają na śmieciówkach

Avatar Pvprysia

10 lutego, 16:05

@Murarzowa: akurat zarabiam o wiele więcej niż na śmieciowce, a robota wgl nie jest męcząca, ja nie narzekam 😮‍💨

Avatar Murarzowa

10 lutego, 16:09

@Pvprysia: ale ci się to nie liczy do emerytury i nie chronią ci prawa pracy więc dajesz się r....ć w dupę f

Avatar Pvprysia

10 lutego, 16:10

@Murarzowa: no spoko, dopóki studiuje i plan zajęć nie pozwala mi na normalne godziny pracy, to do czerwca jeszcze muszę wytrzymać na zleceniowce🤷‍♀️ i don’t see a problem

Avatar Murarzowa

10 lutego, 16:12

@Pvprysia: umowa o pracę nie wymusza na tobie konkretnego grafiku, nie wymusza konkretnej ilości przepracowanych godzin. Pracodawca po prostu cię r.... w dupę.

Avatar Myszkapl

11 lutego, 09:49

@Murarzowa: Wprowadzili w tym roku zmiany, że umowa zlecenie wlicza się do stażu pracy

Avatar BaDinGa_Boy

13 lutego, 23:37

@Murarzowa: Chyba dawno nikt cie nie wyj...ł co?

Avatar Murarzowa

14 lutego, 13:05

Avatar ptasznik5

18 lutego, 19:04

@Murarzowa: emerytury? nikt tutaj nie będzie jej miał lol

Avatar sss96

11 lutego, 01:06

Może nocki jednak lepsze?

Avatar Tajdeus

10 lutego, 18:20

Rel.

Avatar Oliwier256

10 lutego, 12:58

Ja tam wstaję na 5:30

Avatar Kto_pl

10 lutego, 12:53

O 6? Na 6 to trzeba być w robocie a wstaje się o 4

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fergus

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka