Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego, 12:54
Chodzę tylko do liceum i wstaje 6.20
Odpisz
12 lutego, 01:33
Miałem zmiany co się zaczynały o 4 więc o 3 w nocy to ja musiałem już wstawać, także ten
Odpisz
19 lutego, 06:06
@Gaiaphage: miałam zmiany co się kończyły o 3 w nocy tak więc o 4 to ja już w łóżeczku byłam
Odpisz
19 lutego, 06:53
@Murarzowa: Zwalniałem ci miejsce na serwerze snu
Odpisz
12 lutego, 00:05
jakiekolwiek inne godziny > nocki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> poranna zmiana
Odpisz
11 lutego, 23:18
Przestańmy tworzyć społeczeństwo, które zmusza się codziennie do dostosowywania się do "innych". Skoro wszyscy robimy to z tego samego powodu, to kim są ci mityczni inni, do których każdy z nas się dostosowuje?
Odpisz
11 lutego, 12:35
Mam tak samo
Odpisz
10 lutego, 13:01
Ja z nocek do 3 czasami muszę wstać na dniówkę na 10 XD
Odpisz
10 lutego, 15:46
@Pvprysia: twój pracodawca łamie prawo pracy a ty się dajesz r....ć w dupę jak pi..a.
Odpisz
10 lutego, 15:47
@Murarzowa: mam umowę zlecenie i sama sobie ustawiam grafik, a czasami życie powoduje że muszę czasami pójść na takie zmiany wariacie
Odpisz
10 lutego, 15:48
@Pvprysia: twój pracodawca to Janusz biznesu a ty się dajesz r....ć w dupę jak wszystkie inne Polaki co się zatrudniają na śmieciówkach
Odpisz
10 lutego, 16:05
@Murarzowa: akurat zarabiam o wiele więcej niż na śmieciowce, a robota wgl nie jest męcząca, ja nie narzekam 😮💨
Odpisz
10 lutego, 16:09
@Pvprysia: ale ci się to nie liczy do emerytury i nie chronią ci prawa pracy więc dajesz się r....ć w dupę f
Odpisz
10 lutego, 16:10
@Murarzowa: no spoko, dopóki studiuje i plan zajęć nie pozwala mi na normalne godziny pracy, to do czerwca jeszcze muszę wytrzymać na zleceniowce🤷♀️ i don’t see a problem
Odpisz
10 lutego, 16:12
@Pvprysia: umowa o pracę nie wymusza na tobie konkretnego grafiku, nie wymusza konkretnej ilości przepracowanych godzin. Pracodawca po prostu cię r.... w dupę.
Odpisz
11 lutego, 09:49
@Murarzowa: Wprowadzili w tym roku zmiany, że umowa zlecenie wlicza się do stażu pracy
Odpisz
13 lutego, 23:37
@Murarzowa: Chyba dawno nikt cie nie wyj...ł co?
Odpisz
14 lutego, 13:05
@BaDinGa_Boy: huh
Odpisz
18 lutego, 19:04
@Murarzowa: emerytury? nikt tutaj nie będzie jej miał lol
Odpisz
11 lutego, 01:06
Może nocki jednak lepsze?
Odpisz
10 lutego, 18:20
Rel.
Odpisz
10 lutego, 12:58
Ja tam wstaję na 5:30
Odpisz
10 lutego, 12:53
O 6? Na 6 to trzeba być w robocie a wstaje się o 4
Odpisz