Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lutego, 23:00
No to ja mam lepsze combo, 3 dni dramatu, w czwartek 2 egzaminy w jeden dzień w piątek 13-ty a walentynki spędzam pierwszy raz od 3 lat sam
(':
Odpisz
11 lutego, 14:43
@Towarzysz777: *oferuje tulenie*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 15:23
@smok_nad_rozlewiskiem: No homo
*Potężny przytulas*
Odpisz
11 lutego, 16:11
@Towarzysz777: też mam podobnie ciężki tydzień, powodzenia
Odpisz
11 lutego, 18:21
@BUMPYSIA: *też oferuje tulenie*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 18:25
@Towarzysz777: Lol, nie jestem facetem
*długi, ciepły przytulas*
Odpisz
11 lutego, 20:00
@smok_nad_rozlewiskiem: <3
Odpisz
11 lutego, 20:39
@smok_nad_rozlewiskiem: Gdy rozmawia ze mną smok i to jeszcze o bliżej nieokreślonej płci, to się serio zaczynam zastanawiać nad modlitwą do św. Jerzego
*Ale tuli i tak*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 20:40
@BUMPYSIA: Powodzenia towarzyszko
Jeśli przeżyję to coś tu napiszę
Odpisz
11 lutego, 20:47
@Towarzysz777: nie uwierzysz, ale ja z kolei jestem mężczyzzną xd
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 20:53
@BUMPYSIA: Nosz ku*wa mać NIE, zaraz w ogóle nie pójdę na te egzaminy bo mi rzeczywistość niszczycie i nie wiem jak się nazywam xD
Odpisz
11 lutego, 20:57
@Towarzysz777: w mojej rzeczywistości mogę postawić ci 5 ;p
Odpisz
Edytowano - 12 lutego, 00:02
@BUMPYSIA: ...
...
...
... Dobre i to, poproszę :)
Odpisz
12 lutego, 14:17
@Towarzysz777: LOL
Jak chcesz śmiechnąć, to ci powiem, że smokiem jestem po mamie, a moim tatą jest bard. Historyjka jak rodem z DnD, tyle że nie poszedł po mleko jak się okazało że mama jest w ciąży
Powodzenia :D
Odpisz
12 lutego, 14:32
@smok_nad_rozlewiskiem: Dzięki ale skończyłem już
Myślę że 3 (klasyczne Pan da trzy) z obu jest, ale pewności nie mam
Odpisz
12 lutego, 18:43
@Towarzysz777: Trzymam kciuki :)
Odpisz
26 lutego, 02:22
@Towarzysz777: Hej, jak poszło z egzaminami? :)
Odpisz
Edytowano - 26 lutego, 03:46
@smok_nad_rozlewiskiem: Wszystko zdane rzutem na taśmę MAMY MEDAAAAAL K*RWAAAAAA
Jestem wolnym człowiekiem teraz to będzie sam lajcik aż do inżynierki
Odpisz
26 lutego, 10:04
@Towarzysz777: Super, gratki! :D
Odpisz
11 lutego, 21:28
Mi jeszcze dzisiaj (środa) czarny kot przeszedł przed mordą
Odpisz
11 lutego, 21:29
@Lieutenant_Peblo: jestem zgubiony
Odpisz
11 lutego, 20:38
Najlepiej byłoby w innej kolejności, najpierw 14, później tłusty czwartek żeby się nażreć przed końcem świata, i ostatni 13, koniec świata
Odpisz
11 lutego, 13:59
a i jeszcze 12 luty to moje 19 urodziny czyli kończy się k...a młodość
Odpisz
10 lutego, 20:16
Że co? Już w czwartek jest tłusty czwartek? Zaraz post? Ja pier...
Odpisz
11 lutego, 06:55
@malinowy_kot: kolega jeszcze zdjecia doda z biesiady przy pączkach
Odpisz
11 lutego, 06:09
A dzisiaj sprawdzian z maty
Odpisz
11 lutego, 01:21
Odkryłem pewną nieścisłość, jeżeli wszyscy zginą w piątek 13 to już o walentynki nie trzeba się martwić.
Odpisz
10 lutego, 22:13
Dramat w 3 aktach
Odpisz
10 lutego, 21:57
Co za dziwny człek projektował ten kalendarz
Odpisz
10 lutego, 21:40
Czyli:
Dobrze
Żle?
I wywalone
W dokładnie takiej kolejności
Odpisz