@smok_nad_rozlewiskiem: Gdy rozmawia ze mną smok i to jeszcze o bliżej nieokreślonej płci, to się serio zaczynam zastanawiać nad modlitwą do św. Jerzego
@Towarzysz777: LOL
Jak chcesz śmiechnąć, to ci powiem, że smokiem jestem po mamie, a moim tatą jest bard. Historyjka jak rodem z DnD, tyle że nie poszedł po mleko jak się okazało że mama jest w ciąży
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lutego, 23:00
No to ja mam lepsze combo, 3 dni dramatu, w czwartek 2 egzaminy w jeden dzień w piątek 13-ty a walentynki spędzam pierwszy raz od 3 lat sam
(':
Odpisz
11 lutego, 14:43
@Towarzysz777: *oferuje tulenie*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 15:23
@smok_nad_rozlewiskiem: No homo
*Potężny przytulas*
Odpisz
11 lutego, 16:11
@Towarzysz777: też mam podobnie ciężki tydzień, powodzenia
Odpisz
11 lutego, 18:21
@BUMPYSIA: *też oferuje tulenie*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 18:25
@Towarzysz777: Lol, nie jestem facetem
*długi, ciepły przytulas*
Odpisz
11 lutego, 20:00
@smok_nad_rozlewiskiem: <3
Odpisz
11 lutego, 20:39
@smok_nad_rozlewiskiem: Gdy rozmawia ze mną smok i to jeszcze o bliżej nieokreślonej płci, to się serio zaczynam zastanawiać nad modlitwą do św. Jerzego
*Ale tuli i tak*
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 20:40
@BUMPYSIA: Powodzenia towarzyszko
Jeśli przeżyję to coś tu napiszę
Odpisz
11 lutego, 20:47
@Towarzysz777: nie uwierzysz, ale ja z kolei jestem mężczyzzną xd
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 20:53
@BUMPYSIA: Nosz ku*wa mać NIE, zaraz w ogóle nie pójdę na te egzaminy bo mi rzeczywistość niszczycie i nie wiem jak się nazywam xD
Odpisz
11 lutego, 20:57
@Towarzysz777: w mojej rzeczywistości mogę postawić ci 5 ;p
Odpisz
Edytowano - 12 lutego, 00:02
@BUMPYSIA: ...
...
...
... Dobre i to, poproszę :)
Odpisz
12 lutego, 14:17
@Towarzysz777: LOL
Jak chcesz śmiechnąć, to ci powiem, że smokiem jestem po mamie, a moim tatą jest bard. Historyjka jak rodem z DnD, tyle że nie poszedł po mleko jak się okazało że mama jest w ciąży
Powodzenia :D
Odpisz
12 lutego, 14:32
@smok_nad_rozlewiskiem: Dzięki ale skończyłem już
Myślę że 3 (klasyczne Pan da trzy) z obu jest, ale pewności nie mam
Odpisz
12 lutego, 18:43
@Towarzysz777: Trzymam kciuki :)
Odpisz
26 lutego, 02:22
@Towarzysz777: Hej, jak poszło z egzaminami? :)
Odpisz
Edytowano - 26 lutego, 03:46
@smok_nad_rozlewiskiem: Wszystko zdane rzutem na taśmę MAMY MEDAAAAAL K*RWAAAAAA
Jestem wolnym człowiekiem teraz to będzie sam lajcik aż do inżynierki
Odpisz
26 lutego, 10:04
@Towarzysz777: Super, gratki! :D
Odpisz
11 lutego, 21:28
Mi jeszcze dzisiaj (środa) czarny kot przeszedł przed mordą
Odpisz
11 lutego, 21:29
@Lieutenant_Peblo: jestem zgubiony
Odpisz
11 lutego, 20:38
Najlepiej byłoby w innej kolejności, najpierw 14, później tłusty czwartek żeby się nażreć przed końcem świata, i ostatni 13, koniec świata
Odpisz
11 lutego, 13:59
a i jeszcze 12 luty to moje 19 urodziny czyli kończy się k...a młodość
Odpisz
10 lutego, 20:16
Że co? Już w czwartek jest tłusty czwartek? Zaraz post? Ja pier...
Odpisz
11 lutego, 06:55
@malinowy_kot: kolega jeszcze zdjecia doda z biesiady przy pączkach
Odpisz
11 lutego, 06:09
A dzisiaj sprawdzian z maty
Odpisz
11 lutego, 01:21
Odkryłem pewną nieścisłość, jeżeli wszyscy zginą w piątek 13 to już o walentynki nie trzeba się martwić.
Odpisz
10 lutego, 22:13
Dramat w 3 aktach
Odpisz
10 lutego, 21:57
Co za dziwny człek projektował ten kalendarz
Odpisz
10 lutego, 21:40
Czyli:
Dobrze
Żle?
I wywalone
W dokładnie takiej kolejności
Odpisz