Tłusty Czwartek 🍩 - wybierz mądrze! 🥙
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Nie po oczach
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego, 17:26
Nie żeby coś ale ten mem przekonał mnie do pójścia na kebsa
Odpisz
11 lutego, 15:02
Akurat kebsa można zjeść na obiad
Nikt nie je pączków na obiad
Odpisz
11 lutego, 21:54
@Traktor_is_back: 😏jesteś pewien?
Odpisz
11 lutego, 21:55
@Jefte: Po prostu to nie jest dobry pomysł na obiad
Odpisz
11 lutego, 22:50
@Traktor_is_back: kebab też nie
Odpisz
12 lutego, 06:15
@isometrician: Ale kebab jest znacznie lepszym pomysłem
Odpisz
12 lutego, 12:49
@Traktor_is_back:
- Kebab też nie jest lepszym pomysłem na obiad
- Ale kebab jest znaczne lepszym pomysłem na obiad
illiteracy goes hard
Odpisz
12 lutego, 13:38
@DHF1232: Przeczytaj jeszcze raz:
-Kebab nie jest dobrym pomysłem na obiad
-Ale na obiad lepiej zjeść kebaba niż pączki
Odpisz
12 lutego, 22:04
@Traktor_is_back: w stanach nasz obiad to ich lunch, na pewno ktoś na lunch jada pączki. Czyli można zjeść na obiad pączki (zjadłam dzisiaj w pracy na obiad 2)
Odpisz
12 lutego, 22:07
@Katrina2712: Niby można zjeść pączka na obiad
Ale zwyczajnie nie polecam
A kebab przynajmniej posiada jakąkolwiek wartość odżywczą
Pączek to zwyczajnie kula mąki z cukrem i, co się tyczy tych najtańszych, również dziesiątkami różnych E
Odpisz
12 lutego, 22:13
@Traktor_is_back: raz na jakiś czas można sobie pozwolić i o to w sumie w tym święcie chodzi :D a co do kebaba kilka razy jadłam i mi nie posmakował. Muszę spróbować znowu, może po kilku latach mi się smak zmienił
Odpisz
11 lutego, 15:31
Kupuję pączki w piątek kiedy już są tanie
Odpisz
11 lutego, 16:39
@Murarzowa: a w czwartek nie? przecież rok temu za takie koryto pełne pączków biedra brała ile, 10 złotych
Odpisz
11 lutego, 22:35
@Krzyniu: w piątek na wyprzedaży są te „lepsze” po kilka złotych od sztuki. Lekko zleżałe, wiec lepsze dla diabetyków.
Odpisz
12 lutego, 22:05
@Murarzowa: o ile coś zostanie. Wiele razy się spotkałam z tym że w tłusty czwartek już po południu tylko jakieś resztki zostały
Odpisz
12 lutego, 12:59
Albo można sobie upiec chruściki jak u mnie. Są lżejsze
Odpisz
12 lutego, 13:48
Chruściki! W końcu ktoś normalny, a nie jakieś tam ,,faworki".
Odpisz
12 lutego, 13:47
Zaraz opierniczę sobie zapiekaneczki z Gniezna, które polecał Książulo.
Odpisz
11 lutego, 18:31
Jakiej mąki w tłuszczu tylko uran w wodzie
Odpisz
11 lutego, 22:34
@Tonie: Na zdrowie!🤧
Odpisz
11 lutego, 14:44
jutro będzie piękny dzień :D
Odpisz
11 lutego, 21:55
@MasloPolskie: więc przyjmij moje najlepsze życzenia na ten piękny dzień.
Odpisz
11 lutego, 22:01
@Jefte: danke
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 15:10
Pączki są dla GOJÓW!!!
Odpisz
11 lutego, 21:55
@Konto_nieusuniete: w takim razie smacznego
Odpisz
11 lutego, 22:20
@Jefte: A ludzie śmieją się ze szczurów, że jedzą trutkę. Cóż za ironia
Odpisz
12 lutego, 13:01
@Konto_nieusuniete: Albo możesz sobie upiec chruściki tak jak ja. Są lżejsze
Odpisz
12 lutego, 13:54
To nadal węglowodany i tłuszcze pozbawione wartości odżywczych
Odpisz
11 lutego, 14:51
Wypier z tą Osmańską propagandą każdy Patriota kupi se kilka pączuchów
Odpisz
11 lutego, 21:54
@PuyoPuyo: białe ciasto z czerwonym nadzieniem? 🇵🇱
Odpisz
11 lutego, 16:03
Ja będę jadł chrust
Odpisz
11 lutego, 21:53
@Boberek00: chrusty? Faworki? Bardzo dobry wybór.
Odpisz
11 lutego, 21:18
Jem pączki za 20gr tam nie ma mąki tylko włosy, odpady z elektrowni atomowej, mączka kostna, świńskie odchody i trochę chemii do smaku
Odpisz
11 lutego, 21:52
@a123321: uznaj się za usprawiedliwionego,
Odpisz