Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

14 lutego, 17:26

Nie żeby coś ale ten mem przekonał mnie do pójścia na kebsa

Avatar Traktor_is_back

11 lutego, 15:02

Akurat kebsa można zjeść na obiad
Nikt nie je pączków na obiad

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Traktor_is_back

12 lutego, 22:07

@Katrina2712: Niby można zjeść pączka na obiad
Ale zwyczajnie nie polecam
A kebab przynajmniej posiada jakąkolwiek wartość odżywczą
Pączek to zwyczajnie kula mąki z cukrem i, co się tyczy tych najtańszych, również dziesiątkami różnych E

Avatar Katrina2712

12 lutego, 22:13

@Traktor_is_back: raz na jakiś czas można sobie pozwolić i o to w sumie w tym święcie chodzi :D a co do kebaba kilka razy jadłam i mi nie posmakował. Muszę spróbować znowu, może po kilku latach mi się smak zmienił

Avatar Murarzowa

11 lutego, 15:31

Kupuję pączki w piątek kiedy już są tanie

Avatar Krzyniu

11 lutego, 16:39

@Murarzowa: a w czwartek nie? przecież rok temu za takie koryto pełne pączków biedra brała ile, 10 złotych

Avatar Jefte

11 lutego, 22:35

@Krzyniu: w piątek na wyprzedaży są te „lepsze” po kilka złotych od sztuki. Lekko zleżałe, wiec lepsze dla diabetyków.

Avatar Katrina2712

12 lutego, 22:05

@Murarzowa: o ile coś zostanie. Wiele razy się spotkałam z tym że w tłusty czwartek już po południu tylko jakieś resztki zostały

Avatar
Konto usunięte

12 lutego, 12:59

Albo można sobie upiec chruściki jak u mnie. Są lżejsze

Avatar Figarus

12 lutego, 13:48

Chruściki! W końcu ktoś normalny, a nie jakieś tam ,,faworki".

Avatar Figarus

12 lutego, 13:47

Zaraz opierniczę sobie zapiekaneczki z Gniezna, które polecał Książulo.

Avatar Tonie

11 lutego, 18:31

Jakiej mąki w tłuszczu tylko uran w wodzie

Avatar Jefte

11 lutego, 22:34

@Tonie: Na zdrowie!🤧

Avatar MasloPolskie

11 lutego, 14:44

jutro będzie piękny dzień :D

Avatar Jefte

11 lutego, 21:55

@MasloPolskie: więc przyjmij moje najlepsze życzenia na ten piękny dzień.

Avatar MasloPolskie

11 lutego, 22:01

@Jefte: danke

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 11 lutego, 15:10

Pączki są dla GOJÓW!!!

Avatar Jefte

11 lutego, 21:55

@Konto_nieusuniete: w takim razie smacznego

Avatar Konto_nieusuniete

11 lutego, 22:20

@Jefte: A ludzie śmieją się ze szczurów, że jedzą trutkę. Cóż za ironia

Avatar
Konto usunięte

12 lutego, 13:01

@Konto_nieusuniete: Albo możesz sobie upiec chruściki tak jak ja. Są lżejsze

Avatar Konto_nieusuniete

12 lutego, 13:54

To nadal węglowodany i tłuszcze pozbawione wartości odżywczych

Avatar PuyoPuyo

11 lutego, 14:51

Wypier z tą Osmańską propagandą każdy Patriota kupi se kilka pączuchów

Avatar Jefte

11 lutego, 21:54

@PuyoPuyo: białe ciasto z czerwonym nadzieniem? 🇵🇱

Avatar Boberek00

11 lutego, 16:03

Ja będę jadł chrust

Avatar Jefte

11 lutego, 21:53

@Boberek00: chrusty? Faworki? Bardzo dobry wybór.

Avatar a123321

11 lutego, 21:18

Jem pączki za 20gr tam nie ma mąki tylko włosy, odpady z elektrowni atomowej, mączka kostna, świńskie odchody i trochę chemii do smaku

Avatar Jefte

11 lutego, 21:52

@a123321: uznaj się za usprawiedliwionego,

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte

Ch-chesz wyparować...?

Równi i równiejsi

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Chciał tylko pomóc

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka