@Traktor_is_back: w stanach nasz obiad to ich lunch, na pewno ktoś na lunch jada pączki. Czyli można zjeść na obiad pączki (zjadłam dzisiaj w pracy na obiad 2)
@Katrina2712: Niby można zjeść pączka na obiad
Ale zwyczajnie nie polecam
A kebab przynajmniej posiada jakąkolwiek wartość odżywczą
Pączek to zwyczajnie kula mąki z cukrem i, co się tyczy tych najtańszych, również dziesiątkami różnych E
@Traktor_is_back: raz na jakiś czas można sobie pozwolić i o to w sumie w tym święcie chodzi :D a co do kebaba kilka razy jadłam i mi nie posmakował. Muszę spróbować znowu, może po kilku latach mi się smak zmienił
Komentarze
Odśwież14 lutego, 17:26
Nie żeby coś ale ten mem przekonał mnie do pójścia na kebsa
Odpisz
11 lutego, 15:02
Akurat kebsa można zjeść na obiad
Nikt nie je pączków na obiad
Odpisz
11 lutego, 21:54
@Traktor_is_back: 😏jesteś pewien?
Odpisz
11 lutego, 21:55
@Jefte: Po prostu to nie jest dobry pomysł na obiad
Odpisz
11 lutego, 22:50
@Traktor_is_back: kebab też nie
Odpisz
12 lutego, 06:15
@isometrician: Ale kebab jest znacznie lepszym pomysłem
Odpisz
12 lutego, 12:49
@Traktor_is_back:
- Kebab też nie jest lepszym pomysłem na obiad
- Ale kebab jest znaczne lepszym pomysłem na obiad
illiteracy goes hard
Odpisz
12 lutego, 13:38
@DHF1232: Przeczytaj jeszcze raz:
-Kebab nie jest dobrym pomysłem na obiad
-Ale na obiad lepiej zjeść kebaba niż pączki
Odpisz
12 lutego, 22:04
@Traktor_is_back: w stanach nasz obiad to ich lunch, na pewno ktoś na lunch jada pączki. Czyli można zjeść na obiad pączki (zjadłam dzisiaj w pracy na obiad 2)
Odpisz
12 lutego, 22:07
@Katrina2712: Niby można zjeść pączka na obiad
Ale zwyczajnie nie polecam
A kebab przynajmniej posiada jakąkolwiek wartość odżywczą
Pączek to zwyczajnie kula mąki z cukrem i, co się tyczy tych najtańszych, również dziesiątkami różnych E
Odpisz
12 lutego, 22:13
@Traktor_is_back: raz na jakiś czas można sobie pozwolić i o to w sumie w tym święcie chodzi :D a co do kebaba kilka razy jadłam i mi nie posmakował. Muszę spróbować znowu, może po kilku latach mi się smak zmienił
Odpisz
11 lutego, 15:31
Kupuję pączki w piątek kiedy już są tanie
Odpisz
11 lutego, 16:39
@Murarzowa: a w czwartek nie? przecież rok temu za takie koryto pełne pączków biedra brała ile, 10 złotych
Odpisz
11 lutego, 22:35
@Krzyniu: w piątek na wyprzedaży są te „lepsze” po kilka złotych od sztuki. Lekko zleżałe, wiec lepsze dla diabetyków.
Odpisz
12 lutego, 22:05
@Murarzowa: o ile coś zostanie. Wiele razy się spotkałam z tym że w tłusty czwartek już po południu tylko jakieś resztki zostały
Odpisz
12 lutego, 12:59
Albo można sobie upiec chruściki jak u mnie. Są lżejsze
Odpisz
12 lutego, 13:48
Chruściki! W końcu ktoś normalny, a nie jakieś tam ,,faworki".
Odpisz
12 lutego, 13:47
Zaraz opierniczę sobie zapiekaneczki z Gniezna, które polecał Książulo.
Odpisz
11 lutego, 18:31
Jakiej mąki w tłuszczu tylko uran w wodzie
Odpisz
11 lutego, 22:34
@Tonie: Na zdrowie!🤧
Odpisz
11 lutego, 14:44
jutro będzie piękny dzień :D
Odpisz
11 lutego, 21:55
@MasloPolskie: więc przyjmij moje najlepsze życzenia na ten piękny dzień.
Odpisz
11 lutego, 22:01
@Jefte: danke
Odpisz
Edytowano - 11 lutego, 15:10
Pączki są dla GOJÓW!!!
Odpisz
11 lutego, 21:55
@Konto_nieusuniete: w takim razie smacznego
Odpisz
11 lutego, 22:20
@Jefte: A ludzie śmieją się ze szczurów, że jedzą trutkę. Cóż za ironia
Odpisz
12 lutego, 13:01
@Konto_nieusuniete: Albo możesz sobie upiec chruściki tak jak ja. Są lżejsze
Odpisz
12 lutego, 13:54
To nadal węglowodany i tłuszcze pozbawione wartości odżywczych
Odpisz
11 lutego, 14:51
Wypier z tą Osmańską propagandą każdy Patriota kupi se kilka pączuchów
Odpisz
11 lutego, 21:54
@PuyoPuyo: białe ciasto z czerwonym nadzieniem? 🇵🇱
Odpisz
11 lutego, 16:03
Ja będę jadł chrust
Odpisz
11 lutego, 21:53
@Boberek00: chrusty? Faworki? Bardzo dobry wybór.
Odpisz
11 lutego, 21:18
Jem pączki za 20gr tam nie ma mąki tylko włosy, odpady z elektrowni atomowej, mączka kostna, świńskie odchody i trochę chemii do smaku
Odpisz
11 lutego, 21:52
@a123321: uznaj się za usprawiedliwionego,
Odpisz