memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 lutego, 07:05
Mam nadzieję że zdąży się chociaż ten lód na moim podwórku rozpuścić
Odpisz
12 lutego, 23:29
No ale taka prawda, jest blisko 0C, to się rozpuszcza sporo (odwilż), ale po to, aby przymarznąć i by można było się wywalić
12 lutego, 22:04
Grilla czas.
12 lutego, 19:16
Mój stwierdził że jest +5. Na termometrze +1.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 lutego, 07:05
Mam nadzieję że zdąży się chociaż ten lód na moim podwórku rozpuścić
Odpisz
12 lutego, 23:29
No ale taka prawda, jest blisko 0C, to się rozpuszcza sporo (odwilż), ale po to, aby przymarznąć i by można było się wywalić
Odpisz
12 lutego, 22:04
Grilla czas.
Odpisz
12 lutego, 19:16
Mój stwierdził że jest +5. Na termometrze +1.
Odpisz