Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar whereswally

27 lutego, 04:37

A potem i tak musisz publikować w jakimś czasopiśmie z wydawnictwa pokroju tego od Maxwella( teść Epsteina) żeby w ogóle twoje badania gdzieś się przebiły. A spróbuj zrobić coś poza konsenusem to poznasz że więcec nauki w nauce jest na teologii niż na Polibudzie.

Avatar tigerman

Edytowano - 26 lutego, 23:16

Stara elektronika ma podobnie bo:

-wsadzimy ten magiczny kamień do próżni i użyjemy tego żeby słyszeć ludzi na setki kilometrów (radioodbiorniki galenowe)

- szklany cusiek strzelający zabójczą energią w powierzchnie pokrytą trucizną (crt)

- magiczna kula świecąca na zielononiebiesko i mrugająca, jeżeli ją zbijesz to cie otruje (prostowniki rtęciowe)

- amulet składający się z kawałków metalu powyginanych w dziwne kształty z czego jeden świeci sie na czerwono, zamkniętych w szklanej osłonie, jak ją zbijesz to magia ucieknie i amulet przestanie działać (lampa elektronowa)

Teraz to tylko jakieś runy na magicznych metalach

Avatar Klopson

12 lutego, 21:40

czym wy na energolu rysujecie te linie?

Avatar rzacholeckilas

12 lutego, 21:50

@Klopson: które dokładnie?

Avatar Klopson

12 lutego, 21:52

@rzacholeckilas: de dłuuugie krzywe

a jakie myślałeś?

Avatar rzacholeckilas

12 lutego, 21:56

@Klopson: my ich nie rysujemy, ktoś kto robił tablice termoydnamiczne je narysował

Avatar Klopson

12 lutego, 22:11

@rzacholeckilas: to jak je tłumaczycie

Avatar Zloty_bambus

17 lutego, 16:18

@Klopson: tego właśnie się uczą.

Avatar Klopson

17 lutego, 16:18

@Zloty_bambus: rysowania krzywych w MS Paint?

Avatar Zloty_bambus

17 lutego, 16:21

@Klopson: nie. Przecież już napisał , że oni nie rysują tej krzywej entropia. Jak potrzebują to pewnie mają ją wydrukowaną a na kompach bez problemu zapisaną. Uczą się jak jej używać.

Avatar Kto_pl

12 lutego, 22:08

Jako energetyk to tylko słucham jak to oze jest lepsze, przyszłość ludzkości itp

Avatar rzacholeckilas

15 lutego, 20:28

@Kto_pl: węgiel najlepszy, wiadomo

Avatar Madonix

12 lutego, 21:34

Młodzi ludzie kiedy po wybraniu kierunku "energetyka" nie uczą się o piciu energetyków, tylko o energii

Avatar malinowy_kot

14 lutego, 15:35

@Madonix: kitku ^^

Avatar Pyoter_Nosacz

13 lutego, 15:34

Przykro mi jestem technikiem ochrony środowiska pracuję w laboratoriach

Avatar Towarzysz777

13 lutego, 00:40

Opie zrobiłeś mi tym dzień od 7 lat robię (uczę się/pracuję) w OZE, piękne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rzacholeckilas
Dodane przez: rzacholeckilas

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Płać pan

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka