Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego, 04:37
A potem i tak musisz publikować w jakimś czasopiśmie z wydawnictwa pokroju tego od Maxwella( teść Epsteina) żeby w ogóle twoje badania gdzieś się przebiły. A spróbuj zrobić coś poza konsenusem to poznasz że więcec nauki w nauce jest na teologii niż na Polibudzie.
Odpisz
Edytowano - 26 lutego, 23:16
Stara elektronika ma podobnie bo:
-wsadzimy ten magiczny kamień do próżni i użyjemy tego żeby słyszeć ludzi na setki kilometrów (radioodbiorniki galenowe)
- szklany cusiek strzelający zabójczą energią w powierzchnie pokrytą trucizną (crt)
- magiczna kula świecąca na zielononiebiesko i mrugająca, jeżeli ją zbijesz to cie otruje (prostowniki rtęciowe)
- amulet składający się z kawałków metalu powyginanych w dziwne kształty z czego jeden świeci sie na czerwono, zamkniętych w szklanej osłonie, jak ją zbijesz to magia ucieknie i amulet przestanie działać (lampa elektronowa)
Teraz to tylko jakieś runy na magicznych metalach
Odpisz
12 lutego, 21:40
czym wy na energolu rysujecie te linie?
Odpisz
12 lutego, 21:50
@Klopson: które dokładnie?
Odpisz
12 lutego, 21:52
@rzacholeckilas: de dłuuugie krzywe
a jakie myślałeś?
Odpisz
12 lutego, 21:56
@Klopson: my ich nie rysujemy, ktoś kto robił tablice termoydnamiczne je narysował
Odpisz
12 lutego, 22:11
@rzacholeckilas: to jak je tłumaczycie
Odpisz
17 lutego, 16:18
@Klopson: tego właśnie się uczą.
Odpisz
17 lutego, 16:18
@Zloty_bambus: rysowania krzywych w MS Paint?
Odpisz
17 lutego, 16:21
@Klopson: nie. Przecież już napisał , że oni nie rysują tej krzywej entropia. Jak potrzebują to pewnie mają ją wydrukowaną a na kompach bez problemu zapisaną. Uczą się jak jej używać.
Odpisz
12 lutego, 22:08
Jako energetyk to tylko słucham jak to oze jest lepsze, przyszłość ludzkości itp
Odpisz
15 lutego, 20:28
@Kto_pl: węgiel najlepszy, wiadomo
Odpisz
12 lutego, 21:34
Młodzi ludzie kiedy po wybraniu kierunku "energetyka" nie uczą się o piciu energetyków, tylko o energii
Odpisz
14 lutego, 15:35
@Madonix: kitku ^^
Odpisz
13 lutego, 15:34
Przykro mi jestem technikiem ochrony środowiska pracuję w laboratoriach
Odpisz
13 lutego, 00:40
Opie zrobiłeś mi tym dzień od 7 lat robię (uczę się/pracuję) w OZE, piękne
Odpisz