memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 lutego, 02:02
Odpisz
16 lutego, 22:10
Nie prawda Mam wieloryba, i on mówi że Winiary lepszy
16 lutego, 22:11
@Madonix: To dlatego, że Roleskiego jeszcze nie próbował
16 lutego, 22:13
@Myszkapl: postaram się dać mu taki do spróbowania
16 lutego, 22:14
@Madonix: nie wie co dobre
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 lutego, 02:02
Odpisz
16 lutego, 22:10
Nie prawda
Mam wieloryba, i on mówi że Winiary lepszy
Odpisz
16 lutego, 22:11
@Madonix: To dlatego, że Roleskiego jeszcze nie próbował
Odpisz
16 lutego, 22:13
@Myszkapl: postaram się dać mu taki do spróbowania
Odpisz
16 lutego, 22:14
@Madonix: nie wie co dobre
Odpisz