Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego, 21:30
Stare zdjęcia, nie posegregowane.
Odpisz
20 lutego, 16:21
Na szczęście powstała partia Centrum
To rozwiąże wszystkie nasze problemy
Odpisz
20 lutego, 16:38
@PanPiernik: Wątpię
To literalnie odłam mema
I są w tej samej koalicji
Odpisz
20 lutego, 16:59
@Traktor_is_back:
Odpisz
20 lutego, 17:54
@Traktor_is_back:
>są wybory
>ej dobra, mamy za mało osub, szukamy koalicjanta
>zdobywamy 15%
>mamy rząd a nawet marszałka
>nieźlenieźle.mp4
>codalej.exe
>wybory prezydenckie
>ty startujesz za koalicję
>przegrywasz
>wyjeb koalicjanta za nic (to ten lepszy z was), ale tak miałobyć a i tak jesteście happy
>o nie, mamy 2%
>to ja spi.....am do ONZ a wy się kłóćcie xD
>wybory na prezeska (nie działają bo jesteście głupii i sami je niszczycie)
>jakoś się udało i jest 2 tura, dwie babki
>dobra nie wzieli mnie do tego ONZ jednak :P
>eyyy, bo tak jakoś wyszło heheheheeheheheeh, babki, weźcie dajcie mi jednak prezeska a ja w zamian nie wywalę was
>nie. (x2)
>łeeee, to ja ide do TV sie wypłakać
>okej, mamy po 50 procent, co robimy (baba 1)
>dobra, to ty masz władze a ja jutro pójdę do TV się wypłakać i powiedzieć że jesteś tępym zdradzieckim ...ję (baba 2)
>ok, umowa stoi
>dobra, mamy 0% w sondażach, co robimy
>jak to co, napuerdalamy się o to kto lepiej żre siano z koryta, może kogoś to zainteresuje
>okayyy lets goooo
>ej dobra, to nie działa co robimy
>jak to co, dzielimy partię na pół
(jutro w tvn)
>szanowna pani Padlino Heinrich-Kluska-Goebbels-Obiadek, czym się różni pani parta Środek od partii Polska 2137 pani Katarzyny Perliczki-Nałęczowianko-Cisowiańskiej?
>eeeeeeee.....eeee.... yyyyyyy...... bo my........yyyymmmmm.... o! my szybciej zrealizujemy ich obietnice!
Odpisz
20 lutego, 17:49
Trash win
Odpisz
20 lutego, 17:45
trzecia opcja: Rubbish
Odpisz
19 lutego, 11:45
Jak możemy idealnie zobaczyć Trash lepiej sobie radzi z śmieciami. Tak jak on stanął za wami tak wy dzisiaj stańcie za nim dla lepszej przyszłości
Odpisz
20 lutego, 16:06
@ptasznik5: w sensie kogo masz na myśli
Odpisz
19 lutego, 11:37
Są inne opcje
Ale żadna zbytnio nie ma szans
Odpisz