Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

20 lutego, 21:30

Stare zdjęcia, nie posegregowane.

Avatar PanPiernik

20 lutego, 16:21

Na szczęście powstała partia Centrum
To rozwiąże wszystkie nasze problemy

Avatar Traktor_is_back

20 lutego, 16:38

@PanPiernik: Wątpię
To literalnie odłam mema
I są w tej samej koalicji

Avatar PanPiernik

20 lutego, 16:59

komentarz obrazkowy

Avatar Klopson

20 lutego, 17:54

@Traktor_is_back:
>są wybory
>ej dobra, mamy za mało osub, szukamy koalicjanta
>zdobywamy 15%
>mamy rząd a nawet marszałka
>nieźlenieźle.mp4
>codalej.exe
>wybory prezydenckie
>ty startujesz za koalicję
>przegrywasz
>wyjeb koalicjanta za nic (to ten lepszy z was), ale tak miałobyć a i tak jesteście happy
>o nie, mamy 2%
>to ja spi.....am do ONZ a wy się kłóćcie xD
>wybory na prezeska (nie działają bo jesteście głupii i sami je niszczycie)
>jakoś się udało i jest 2 tura, dwie babki
>dobra nie wzieli mnie do tego ONZ jednak :P
>eyyy, bo tak jakoś wyszło heheheheeheheheeh, babki, weźcie dajcie mi jednak prezeska a ja w zamian nie wywalę was
>nie. (x2)
>łeeee, to ja ide do TV sie wypłakać
>okej, mamy po 50 procent, co robimy (baba 1)
>dobra, to ty masz władze a ja jutro pójdę do TV się wypłakać i powiedzieć że jesteś tępym zdradzieckim ...ję (baba 2)
>ok, umowa stoi
>dobra, mamy 0% w sondażach, co robimy
>jak to co, napuerdalamy się o to kto lepiej żre siano z koryta, może kogoś to zainteresuje
>okayyy lets goooo
>ej dobra, to nie działa co robimy
>jak to co, dzielimy partię na pół
(jutro w tvn)
>szanowna pani Padlino Heinrich-Kluska-Goebbels-Obiadek, czym się różni pani parta Środek od partii Polska 2137 pani Katarzyny Perliczki-Nałęczowianko-Cisowiańskiej?
>eeeeeeee.....eeee.... yyyyyyy...... bo my........yyyymmmmm.... o! my szybciej zrealizujemy ich obietnice!

Avatar Boberek00

20 lutego, 17:49

Trash win

Avatar Shadow_Hedge

20 lutego, 17:45

trzecia opcja: Rubbish

Avatar ptasznik5

19 lutego, 11:45

Jak możemy idealnie zobaczyć Trash lepiej sobie radzi z śmieciami. Tak jak on stanął za wami tak wy dzisiaj stańcie za nim dla lepszej przyszłości

Avatar PazDaniXxXx

20 lutego, 16:06

@ptasznik5: w sensie kogo masz na myśli

Avatar Traktor_is_back

19 lutego, 11:37

Są inne opcje
Ale żadna zbytnio nie ma szans

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Równi i równiejsi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Otaczają mnie kłamcy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka