Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

20 lutego, 21:30

Stare zdjęcia, nie posegregowane.

Avatar PanPiernik

20 lutego, 16:21

Na szczęście powstała partia Centrum
To rozwiąże wszystkie nasze problemy

Avatar Traktor_is_back

20 lutego, 16:38

@PanPiernik: Wątpię
To literalnie odłam mema
I są w tej samej koalicji

Avatar PanPiernik

20 lutego, 16:59

komentarz obrazkowy

Avatar Klopson

20 lutego, 17:54

@Traktor_is_back:
>są wybory
>ej dobra, mamy za mało osub, szukamy koalicjanta
>zdobywamy 15%
>mamy rząd a nawet marszałka
>nieźlenieźle.mp4
>codalej.exe
>wybory prezydenckie
>ty startujesz za koalicję
>przegrywasz
>wyjeb koalicjanta za nic (to ten lepszy z was), ale tak miałobyć a i tak jesteście happy
>o nie, mamy 2%
>to ja spi.....am do ONZ a wy się kłóćcie xD
>wybory na prezeska (nie działają bo jesteście głupii i sami je niszczycie)
>jakoś się udało i jest 2 tura, dwie babki
>dobra nie wzieli mnie do tego ONZ jednak :P
>eyyy, bo tak jakoś wyszło heheheheeheheheeh, babki, weźcie dajcie mi jednak prezeska a ja w zamian nie wywalę was
>nie. (x2)
>łeeee, to ja ide do TV sie wypłakać
>okej, mamy po 50 procent, co robimy (baba 1)
>dobra, to ty masz władze a ja jutro pójdę do TV się wypłakać i powiedzieć że jesteś tępym zdradzieckim ...ję (baba 2)
>ok, umowa stoi
>dobra, mamy 0% w sondażach, co robimy
>jak to co, napuerdalamy się o to kto lepiej żre siano z koryta, może kogoś to zainteresuje
>okayyy lets goooo
>ej dobra, to nie działa co robimy
>jak to co, dzielimy partię na pół
(jutro w tvn)
>szanowna pani Padlino Heinrich-Kluska-Goebbels-Obiadek, czym się różni pani parta Środek od partii Polska 2137 pani Katarzyny Perliczki-Nałęczowianko-Cisowiańskiej?
>eeeeeeee.....eeee.... yyyyyyy...... bo my........yyyymmmmm.... o! my szybciej zrealizujemy ich obietnice!

Avatar Boberek00

20 lutego, 17:49

Trash win

Avatar Shadow_Hedge

20 lutego, 17:45

trzecia opcja: Rubbish

Avatar ptasznik5

19 lutego, 11:45

Jak możemy idealnie zobaczyć Trash lepiej sobie radzi z śmieciami. Tak jak on stanął za wami tak wy dzisiaj stańcie za nim dla lepszej przyszłości

Avatar PazDaniXxXx

20 lutego, 16:06

@ptasznik5: w sensie kogo masz na myśli

Avatar Traktor_is_back

19 lutego, 11:37

Są inne opcje
Ale żadna zbytnio nie ma szans

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka