memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 lutego, 17:27
szczerze to nie wiem czy było by lepsze czy gorsze bez tego napisu na dole
Odpisz
25 lutego, 21:48
@BlackMorbius61: Ten napis na dole jest tylko po to, żeby nikt się nie czepiał że byo Admin wyrabia tutaj 30% normy statystycznego memiarza Czyli tak ze 190% swojej
Edytowano - 25 lutego, 17:52
Stare, P.s. hemantyt to kamienna rdza
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 lutego, 17:27
szczerze to nie wiem czy było by lepsze czy gorsze bez tego napisu na dole
Odpisz
25 lutego, 21:48
@BlackMorbius61: Ten napis na dole jest tylko po to, żeby nikt się nie czepiał że byo
Admin wyrabia tutaj 30% normy statystycznego memiarza
Czyli tak ze 190% swojej
Odpisz
Edytowano - 25 lutego, 17:52
Stare,
P.s. hemantyt to kamienna rdza
Odpisz