Ja pracuję w Dino i nie narzekam, pracuję, pracuje i pracuje. Jak ja siedzę na kasie, klienci są naprawdę uparci najpierw się pytają o jedną rzecz ile kosztuje np. zwykły produkt. Ja mówię ile kosztuje, a klient mówi a nie dziękuję. No już myślałem że mnie szlak mnie trafi, wkurzyłem się i tak mam co każdy dzień. Oczywiście że musi być osoby dorośli 50 - 80 lat.
@Katrina2712: akurat tu się zgodzę. karton jest pokaźnych rozmiarów. jednakże nwm czy to odzwierciedla dokładnie ilość wykonanej pracy. to że czasem trzeba robić prace za 3 to nie żarty.
Boże jaka prawda większego kołchozu nie znam. Byłem tam wynajęty jako elektryk i gorszego zlecenia nigdy nie wziąłem praca po 30h minimum żeby się wyrobić ze wszystkim bo inne ekipy miały po 15 hindusów czy Ukraińców oczywiście wszyscy nielegalnie i na czarno nie dało się wyrobić. Dla porównania skali cały dział mięsny od gołej ściany elektryki, hydrauliki, i glazury powstał w 8 godzina
Komentarze
Odśwież27 lutego, 17:31
Ja pracuję w Dino i nie narzekam, pracuję, pracuje i pracuje. Jak ja siedzę na kasie, klienci są naprawdę uparci najpierw się pytają o jedną rzecz ile kosztuje np. zwykły produkt. Ja mówię ile kosztuje, a klient mówi a nie dziękuję. No już myślałem że mnie szlak mnie trafi, wkurzyłem się i tak mam co każdy dzień. Oczywiście że musi być osoby dorośli 50 - 80 lat.
Odpisz
26 lutego, 12:39
Podobnie z biedronką, wiem bo sam pracowałem kiedyś
Odpisz
26 lutego, 19:39
@Pingas99: słyszałam że socjal mają niezły np. paczki na święta nawet na emeryturze
Odpisz
26 lutego, 23:59
@Katrina2712: akurat tu się zgodzę. karton jest pokaźnych rozmiarów. jednakże nwm czy to odzwierciedla dokładnie ilość wykonanej pracy. to że czasem trzeba robić prace za 3 to nie żarty.
Odpisz
26 lutego, 12:12
Nie wiem, w tym markecie akurat jeszcze nie pracowałem.
Odpisz
26 lutego, 12:04
Boże jaka prawda większego kołchozu nie znam. Byłem tam wynajęty jako elektryk i gorszego zlecenia nigdy nie wziąłem praca po 30h minimum żeby się wyrobić ze wszystkim bo inne ekipy miały po 15 hindusów czy Ukraińców oczywiście wszyscy nielegalnie i na czarno nie dało się wyrobić. Dla porównania skali cały dział mięsny od gołej ściany elektryki, hydrauliki, i glazury powstał w 8 godzina
Odpisz
26 lutego, 10:36
Januszex final boss
Odpisz