@werenspawel: Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje tylko osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. A to znaczy że jak urząd znajdzie ci pracę i ją odrzucisz, to tracisz zasiłek. Patusy żyjące z zasiłków to szkodliwy mit.
@JaJestemZWami: można też nie odrzucać pracy i po jakimś czasie nie dostajesz już skierowań. Przynajmniej ja tak mam. Listę dalej muszę podpisywać, ale ofert nie dostaje
Komentarze
Odśwież28 lutego, 20:44
No przecież już pobierają zasiłek dla bezrobotnych...
Odpisz
28 lutego, 22:38
@werenspawel: niezupełnie. Nie każde,u przysługuje
Odpisz
Edytowano - 1 marca, 03:27
@werenspawel: Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje tylko osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. A to znaczy że jak urząd znajdzie ci pracę i ją odrzucisz, to tracisz zasiłek. Patusy żyjące z zasiłków to szkodliwy mit.
Odpisz
Edytowano - 1 marca, 13:23
@JaJestemZWami: można też nie odrzucać pracy i po jakimś czasie nie dostajesz już skierowań. Przynajmniej ja tak mam. Listę dalej muszę podpisywać, ale ofert nie dostaje
Odpisz