Przynajmniej wychodząc nie będzie się za wiele różnić...Tylko z jednej strony po samym obrazku, to ciężko stwierdzić, czy to już raz trawione nie było..
@lordbaysel: Czasem lepiej nie mieć osiągnięć, niż mieć osiągnięcie w postaci zupy zrobionej z odpadu po rozsolaniu kurczaka, kartofli rozgotowanych tak że nie mają smaku i podeszwy w piachu smakującej jak tektura.
Komentarze
Odśwież1 marca, 11:18
Przynajmniej wychodząc nie będzie się za wiele różnić...Tylko z jednej strony po samym obrazku, to ciężko stwierdzić, czy to już raz trawione nie było..
Odpisz
27 lutego, 18:57
któż się dziwi, że brytania?
Odpisz
27 lutego, 19:01
@MasloPolskie: Raczej nikt się nie dziwi biorąc pod uwagę to jak bardzo ten kraj się stoczył
Odpisz
27 lutego, 19:08
@Nerius: Ten kraj ma tak długą i bogatą historię, a ich jedyne osiągnięcia kulinarne to owinięcie frytek gazetą i ukradnięcie curry hindusom.
Odpisz
1 marca, 03:33
@lordbaysel: Czasem lepiej nie mieć osiągnięć, niż mieć osiągnięcie w postaci zupy zrobionej z odpadu po rozsolaniu kurczaka, kartofli rozgotowanych tak że nie mają smaku i podeszwy w piachu smakującej jak tektura.
Odpisz
1 marca, 03:30
K*rwa jadłam akurat...
Odpisz
28 lutego, 21:01
A ja myślałem że to ketchup z ciemnych pomidorów.
Odpisz
28 lutego, 20:16
Wyglada jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej..
Odpisz
27 lutego, 18:58
Jest gówno jest g(ł)ówna, pewnej osobistości się spodoba
Odpisz
28 lutego, 15:01
@Nerius: czerwone za prawdobombę
Odpisz
28 lutego, 15:12
@Pyoter: wiadomo_kto zrobił boty do dawania strzałek w dół
Odpisz
Edytowano - 28 lutego, 15:11
stadion admiński, codziennie tam siedzi i kupuje po 10 opakowań
Odpisz
27 lutego, 19:13
Teraz się ciesze że już przestałem jeść
Odpisz
27 lutego, 19:35
@Boberek00: A ja się nie cieszę bo dopiero będę
Odpisz
27 lutego, 19:36
@MemyLubieMemy: smacznego
Odpisz
27 lutego, 19:39
@MemyLubieMemy: Smacznego
Odpisz
27 lutego, 20:05
@Boberek00: @Neriusz dziękować
Odpisz
28 lutego, 14:10
@MemyLubieMemy: dobre było?
Odpisz
28 lutego, 14:58
@Mieszkow: Ano było zajebiste, pierwszy raz według tego przepisu robiłem i nieraz zrobię
Odpisz
28 lutego, 14:25
Oczywiście, to musiało być w Br*tanii
Odpisz
28 lutego, 14:25
Ulubione danie naszego niedrogiego admina po 3.30 sztuka
Tylko kiełbasy za mało
Odpisz
28 lutego, 14:11
Właśnie jem kartofle, przypadek nie sądze?
Odpisz
27 lutego, 20:24
To normalne że kiełbasa wygląda jak gówno. W końcu za kształt obu tych rzeczy odpowiada dokładnie ten sam mechanizm.
Odpisz
27 lutego, 20:46
@Mijak: Ewolucja?
Odpisz
27 lutego, 21:53
@Obietnica_12: fakt, iż oba są uformowane w jelitach
Odpisz
27 lutego, 21:41
będzie g(ł)ówna
Odpisz
27 lutego, 19:34
Te uczucie kiedy ukatrupiłeś stronę z memami i musisz się przebranżowić, ale w gruncie rzeczy g00wno potrafisz
Odpisz
27 lutego, 19:03
- Ale syf, tylko nasrać na środku
- potrzymaj mi piwo
Odpisz