Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

28 lutego, 13:06

Bo allegro jest zasyfione szajsem z Chin
Ale i tak lepsze od Amazone

Avatar JaJestemZWami

28 lutego, 13:23

@Boberek00: +1 na szczęście mamy temu

Avatar Krzyniu

28 lutego, 14:16

@Boberek00: Polska to ciekawy rynek pod tym kątem, ale mało który kraj ma tak sprawny sklep internetowy. Allegro wygryzło amazona zanim się u nas pojawił i stanowi niesamowity standard. To że zrobili ekspansje na zagranicę to inna tam sprawa, ale wystarczy nie kupować stamtąd jak coś jest badziewne

Avatar Pomroczny

28 lutego, 15:19

@Boberek00: Allegro jest zasyfione szajsem z Chin dlatego lepiej kupować szajs z Chin na chińskiej stronie?

Avatar Boberek00

28 lutego, 15:20

@Pomroczny: Nie, czasami przez to ciężko cos innego znaleźć
Tyle

Avatar Pomroczny

28 lutego, 15:20

@Boberek00: No i tyle chciałem wiedzieć

Avatar Myszkapl

1 marca, 21:28

@Krzyniu: Wolę Erli bo ma więcej polskiego kapitału. Siedziba Allegro jest w Luksemburgu, więc xd

Avatar Krzyniu

1 marca, 23:11

@Myszkapl: Erli też spoko, biorę stamtąd często hurtowe rzeczy i się to kalkuluje

Avatar Sonic_w_fortnite

2 marca, 08:33

@Myszkapl: A ty się dziwisz, że w Luksemburgu mają siedzibę? Tam jest raj podatkowy, a tu co najwyżej piekło podatkowe

Avatar Myszkapl

2 marca, 09:09

@Sonic_w_fortnite: Nie dziwię się, ale jak mam wybór to wolę firmę, która płaci za moje drogi itd. Bo jakie ma znaczenie, że założyciel był polski, jeśli zysk idzie do innego państwa?

Avatar szimio

2 marca, 22:42

@Myszkapl: szukałem taniego paska w stylu nato do zegarka. Na temu kupiłem za 16 ziko, bo na allegro był praktycznie identyczny za 45, a czas oczekiwania niecały miesiąc w obu przypadkach. Proste. Na allegro cwaniaki sprowadzają z temu za bezcen i sprzedają drożej u nas

Avatar Anantashesha

2 marca, 10:25

ebazarek:

Avatar Wrzecionko

28 lutego, 18:20

*To jest kom prostujący humor z mema.*
Rzeczywiście tak nie jest: eBay jest dobrym miejscem do handlu, gdy się nie januszy.

Avatar Losowememy

1 marca, 09:23

@Wrzecionko: no cóż gdy się jednak januszy…… ale ok mam poczucie humoru pantofelka

Avatar PolskieZiemniory

28 lutego, 18:09

Nie wiem co ludzie widzą w temu, dosłownie Aliexpress jest 10 razy lepsze

Avatar Cymbal

28 lutego, 14:19

Pamiętacie Shopee i kiedy to był szczyt nowotworu reklamowego.

Avatar Losowememy

28 lutego, 17:10

@Cymbal: teraz mamy temu

Avatar Madonix

28 lutego, 13:34

Ja tam nie wiem, nie kupuje przez neta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Losowememy
Dodane przez: Losowememy

Frustrujące

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka