Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego, 13:06
Bo allegro jest zasyfione szajsem z Chin
Ale i tak lepsze od Amazone
Odpisz
28 lutego, 13:23
@Boberek00: +1 na szczęście mamy temu
Odpisz
28 lutego, 14:16
@Boberek00: Polska to ciekawy rynek pod tym kątem, ale mało który kraj ma tak sprawny sklep internetowy. Allegro wygryzło amazona zanim się u nas pojawił i stanowi niesamowity standard. To że zrobili ekspansje na zagranicę to inna tam sprawa, ale wystarczy nie kupować stamtąd jak coś jest badziewne
Odpisz
28 lutego, 15:19
@Boberek00: Allegro jest zasyfione szajsem z Chin dlatego lepiej kupować szajs z Chin na chińskiej stronie?
Odpisz
28 lutego, 15:20
@Pomroczny: Nie, czasami przez to ciężko cos innego znaleźć
Tyle
Odpisz
28 lutego, 15:20
@Boberek00: No i tyle chciałem wiedzieć
Odpisz
1 marca, 21:28
@Krzyniu: Wolę Erli bo ma więcej polskiego kapitału. Siedziba Allegro jest w Luksemburgu, więc xd
Odpisz
1 marca, 23:11
@Myszkapl: Erli też spoko, biorę stamtąd często hurtowe rzeczy i się to kalkuluje
Odpisz
2 marca, 08:33
@Myszkapl: A ty się dziwisz, że w Luksemburgu mają siedzibę? Tam jest raj podatkowy, a tu co najwyżej piekło podatkowe
Odpisz
2 marca, 09:09
@Sonic_w_fortnite: Nie dziwię się, ale jak mam wybór to wolę firmę, która płaci za moje drogi itd. Bo jakie ma znaczenie, że założyciel był polski, jeśli zysk idzie do innego państwa?
Odpisz
2 marca, 22:42
@Myszkapl: szukałem taniego paska w stylu nato do zegarka. Na temu kupiłem za 16 ziko, bo na allegro był praktycznie identyczny za 45, a czas oczekiwania niecały miesiąc w obu przypadkach. Proste. Na allegro cwaniaki sprowadzają z temu za bezcen i sprzedają drożej u nas
Odpisz
2 marca, 10:25
ebazarek:
Odpisz
28 lutego, 18:20
*To jest kom prostujący humor z mema.*
Rzeczywiście tak nie jest: eBay jest dobrym miejscem do handlu, gdy się nie januszy.
Odpisz
1 marca, 09:23
@Wrzecionko: no cóż gdy się jednak januszy…… ale ok mam poczucie humoru pantofelka
Odpisz
28 lutego, 18:09
Nie wiem co ludzie widzą w temu, dosłownie Aliexpress jest 10 razy lepsze
Odpisz
28 lutego, 14:19
Pamiętacie Shopee i kiedy to był szczyt nowotworu reklamowego.
Odpisz
28 lutego, 17:10
@Cymbal: teraz mamy temu
Odpisz
28 lutego, 13:34
Ja tam nie wiem, nie kupuje przez neta
Odpisz