memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 marca, 17:32
Zależy od wiatru, który wpływa na temperaturę odczuwalną Wilgoć tak samo
Odpisz
3 marca, 15:46
o wiadomo_kto wygrzebał mema z 2011 i stwierdził że można wrzucić
3 marca, 10:10
Kwestia przyzwyczajenia do wcześniejszej temperatury - po zimie i kilkanaście stopni wydaje się latem. Ale latem nie jest i potem ci przedwcześni letnicy odchorowują swoją niecierpliwość
3 marca, 10:38
@niggiddu: właśnie dlatego nie chodzę w podkoszulku samym po dworzu.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 marca, 17:32
Zależy od wiatru, który wpływa na temperaturę odczuwalną
Wilgoć tak samo
Odpisz
3 marca, 15:46
o wiadomo_kto wygrzebał mema z 2011 i stwierdził że można wrzucić
Odpisz
3 marca, 10:10
Kwestia przyzwyczajenia do wcześniejszej temperatury - po zimie i kilkanaście stopni wydaje się latem.
Ale latem nie jest i potem ci przedwcześni letnicy odchorowują swoją niecierpliwość
Odpisz
3 marca, 10:38
@niggiddu: właśnie dlatego nie chodzę w podkoszulku samym po dworzu.
Odpisz