Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar master885

Edytowano - 31 października 2014, 20:11

najmniej logiki jest w GTA V. pogryzie cie rekin? 5 sekund w szpitalu i jestes zdrow jak ryba! michael spadl z jakiejs wiezy? pogotowie nie jest w stanie go uratowac ;-;

Avatar Czarny777

9 lutego 2015, 19:51

@master885: W GTA V są rekiny ?:O

Avatar master885

Edytowano - 9 lutego 2015, 19:55

@Czarny777: tak, jak odplyniesz od miasta za daleko to motorowka ci zatonie a na minimapie pojawi sie blisko ciebie czerwona kropka(rekin) potem plynie do ciebie i cie zagryza i dostajesz osiagniecie "Na glebokich wodach"

Avatar Czarny777

9 lutego 2015, 20:01

@master885: Dzięki

Avatar Maszterek583

17 stycznia 2017, 22:59

@master885: ja niedawno jak przeloczylem na trevora to lezal pijany na jakies plazy to zaje**lem motorowke i na plytkiej wodzie sie pojawil rekin... i go zaje**lem ps rekin (...) ryba

Avatar Piotr3Q

1 lutego 2015, 15:10

znudziła ci się fryzura idź do fryzjera z GTA on z łysej głowy robi afro

Avatar masterion12

16 września 2014, 21:36

nosz już 3 osoba która robi ten błąd JAK Ktoś dostanie w gta sa heda to pogotowie go nie ratuje

Avatar Sniper02

27 października 2014, 11:30

@masterion12: Ratuje jeśli nie straci głowy, co rzadko sie zdarza.

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 23:47

Ostatnie jest całkiem logiczne.Ja w swojej trzymam dwa koty sąsiadów;dotąd trwają poszukiwania.

Avatar
Konto usunięte

16 września 2014, 09:59

Właśnie. Niby GTA V jest takie realistyczne, ale dalej można trzymać bazookę w kieszeni.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 września 2014, 15:27

No cóż,akurat a propos V się nie wypowiem,bo nie grałem.Wolę wydawać kasę na RTS-y,szczególnie,że są łatwiej dostępne na kompa }:)

Avatar mojlogin

15 września 2014, 21:41

Co do więzienia, to chyba się po prostu daje łapówkę i dlatego kasa spada.

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 21:13

dzięki za rady własnie czekam na przesyłkę...

Avatar
Konto usunięte

15 września 2014, 20:56

Chyba było...

Avatar Shadow_blade

13 września 2014, 14:06

a bazuka to co ?

Avatar mrklorens

15 września 2014, 20:37

@Shadow_blade: w gta sa masz albo bazuke albo rpg albo minigun albo miotacz ognia

Avatar WhitePowerPL

15 września 2014, 20:19

Goni mnie policja? Zmienię koszulkę, powinno pomóc

Avatar
MaciekzPolski

15 września 2014, 20:24

@WhitePowerPL: Chyba przemaluję samochód!

Avatar
Konto usunięte

13 września 2014, 18:48

po kulce w łeb masz 90% szans na przeżycie.

Avatar Agent00Kurczak

15 września 2014, 20:24

i? Oni na każdy uraz zaradzą masażem serca, nieważne czy ofiara została pocięta piłą łańcuchową czy bukietem kwiatów.

Avatar
Konto usunięte

13 września 2014, 13:57

było, ale nie mam linku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar frazeologizm
Dodane przez: frazeologizm
Tagi: #logika, #gta, #gry

Pozdrawiam świetliki

Rel

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Dobrze czasem się oderwać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka