Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 października 2014, 20:11
najmniej logiki jest w GTA V. pogryzie cie rekin? 5 sekund w szpitalu i jestes zdrow jak ryba! michael spadl z jakiejs wiezy? pogotowie nie jest w stanie go uratowac ;-;
Odpisz
9 lutego 2015, 19:51
@master885: W GTA V są rekiny ?:O
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2015, 19:55
@Czarny777: tak, jak odplyniesz od miasta za daleko to motorowka ci zatonie a na minimapie pojawi sie blisko ciebie czerwona kropka(rekin) potem plynie do ciebie i cie zagryza i dostajesz osiagniecie "Na glebokich wodach"
Odpisz
9 lutego 2015, 20:01
@master885: Dzięki
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:59
@master885: ja niedawno jak przeloczylem na trevora to lezal pijany na jakies plazy to zaje**lem motorowke i na plytkiej wodzie sie pojawil rekin... i go zaje**lem ps rekin (...) ryba
Odpisz
1 lutego 2015, 15:10
znudziła ci się fryzura idź do fryzjera z GTA on z łysej głowy robi afro
Odpisz
16 września 2014, 21:36
nosz już 3 osoba która robi ten błąd JAK Ktoś dostanie w gta sa heda to pogotowie go nie ratuje
Odpisz
27 października 2014, 11:30
@masterion12: Ratuje jeśli nie straci głowy, co rzadko sie zdarza.
Odpisz
15 września 2014, 23:47
Ostatnie jest całkiem logiczne.Ja w swojej trzymam dwa koty sąsiadów;dotąd trwają poszukiwania.
Odpisz
16 września 2014, 09:59
Właśnie. Niby GTA V jest takie realistyczne, ale dalej można trzymać bazookę w kieszeni.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2014, 15:27
No cóż,akurat a propos V się nie wypowiem,bo nie grałem.Wolę wydawać kasę na RTS-y,szczególnie,że są łatwiej dostępne na kompa }:)
Odpisz
15 września 2014, 21:41
Co do więzienia, to chyba się po prostu daje łapówkę i dlatego kasa spada.
Odpisz
15 września 2014, 21:13
dzięki za rady własnie czekam na przesyłkę...
Odpisz
15 września 2014, 20:56
Chyba było...
Odpisz
13 września 2014, 14:06
a bazuka to co ?
Odpisz
15 września 2014, 20:37
@Shadow_blade: w gta sa masz albo bazuke albo rpg albo minigun albo miotacz ognia
Odpisz
15 września 2014, 20:19
Goni mnie policja? Zmienię koszulkę, powinno pomóc
Odpisz
15 września 2014, 20:24
@WhitePowerPL: Chyba przemaluję samochód!
Odpisz
13 września 2014, 18:48
po kulce w łeb masz 90% szans na przeżycie.
Odpisz
15 września 2014, 20:24
i? Oni na każdy uraz zaradzą masażem serca, nieważne czy ofiara została pocięta piłą łańcuchową czy bukietem kwiatów.
Odpisz
13 września 2014, 13:57
było, ale nie mam linku
Odpisz