Człowiek w poszukiwaniu sensu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
To będzie bolało
Cóż za brak szacunku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca, 15:16
Mimo że mam może ze 3 powody by żyć, to nie mam żadnego by umrzeć i dobrze mi z tym
Odpisz
12 czerwca, 16:38
@Transcendentalny: zajebiście masz
Odpisz
13 czerwca, 17:56
@SoundART: To cytat z piosenki, a co się dzieje Bober że tak źle ostatnio u Ciebie?
Odpisz
13 czerwca, 17:57
@Transcendentalny: Jeden temat mi głowie siedzi tak od czterech miesięcy
I nie nie wiem jak o tym zapomnieć
Odpisz
13 czerwca, 21:12
@SoundART: Chcesz wejść w szczegóły czy raczej Ci nie zależy?
Odpisz
14 czerwca, 11:17
@Transcendentalny: wole nie bo to będzie ciężko wytłumaczyć
Ale i tak dzięki że się spytałeś
Odpisz
14 czerwca, 11:45
@SoundART: Jestem całkiem kumaty, myślę że zrozumiem, więc jak coś to może warto spróbować, ale nie namawiam
Odpisz
14 czerwca, 16:36
@Transcendentalny: docieman to ale czuje i że ciebie tym zarażę
Odpisz
14 czerwca, 17:47
@SoundART: Ojjj Boberek nie doceniasz mnie
Odpisz
15 czerwca, 10:04
@Transcendentalny: raczej nie chce ci zaszkodzić
Odpisz
15 czerwca, 12:21
@SoundART: Nie zaszkodzisz nie martw się, ale jeśli nie chcesz o tym rozmawiać to nie naciskam
Odpisz
15 czerwca, 12:21
@SoundART: Nie zaszkodzisz nie martw się, ale jeśli nie chcesz o tym rozmawiać to nie naciskam
Odpisz
16 czerwca, 11:15
@Transcendentalny: tak w skrócie kryzys tylko nie wiem jaki
Odpisz
16 czerwca, 13:30
@SoundART: Życie dojeżdża?
Odpisz
16 czerwca, 15:04
@Transcendentalny: w skrócie tak, co se nie zaplanuje to nie wychodzi
Odpisz
16 czerwca, 15:13
@SoundART: Być może porywasz się z motyką na słońce? Lub próbujesz ugryźć swoje plany od złej strony?
Odpisz
16 czerwca, 19:01
@Transcendentalny: możliwe
Ale ostatnio mam wrażenie że co nie zrobię czy nawet nie spodoba to będzie źle
Odpisz
16 czerwca, 19:07
@SoundART: Wiesz, jeśli już jest tak od paru miesięcy to może dobrze byłoby się wybrać do psychologa? To mogą już być zalążki depresji
Odpisz
18 czerwca, 09:50
@Transcendentalny: obstawiam coś innego ale i tak dzięki
Odpisz
18 czerwca, 11:13
@SoundART: To znaczy?
Odpisz
18 czerwca, 19:17
@Transcendentalny: no że mimo wszystko się spytałeś
Tyle
Odpisz
18 czerwca, 19:43
@SoundART: Raczej zapytałem co innego mialeś na myśli
Odpisz
2 marca, 17:04
Pieniądze są sensem życia.
Osoby które myślą inaczej to im współczuję biedy
Odpisz
2 marca, 19:29
@JaJestemZWami: „Bieda to stan umysłu” - Julia Wieniawa (?)
Odpisz
2 marca, 20:04
@JaJestemZWami: Szczęście jest sensem życia, pieniądze mogą być jedynie środkiem do osiągnięcia tego celu
Odpisz
2 marca, 20:09
@Transcendentalny: pieniądze są sensem życia
Odpisz