Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Najpierw łyczek dla kurażu
Pilne
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca, 16:47
Zawsze też może być lepiej. Tego się trzymam.
Odpisz
7 marca, 19:14
@werenspawel: Nie.
Odpisz
Edytowano - 7 marca, 22:34
@werenspawel: To jak w końcu? bo nie wiem komu wierzyć na słowo
Odpisz
7 marca, 23:31
@Figarus: dostaniesz dokładnie to w co wierzysz.
Odpisz
8 marca, 10:15
@Jadeja: czasem może być lepiej, czasem, ale gorzej może być zawsze
Odpisz
8 marca, 10:23
@werenspawel: To wierzę w to co mówisz i życie pośmiertne, ez problem rozwiązał się sam
Odpisz
Edytowano - 8 marca, 22:08
@a123321: nie no, czaję o co chodzi, świat jest skonstruowany tak że zwykle nie mamy ogromnej decyzyjności i nasz stan jest ukształtowany zależnie od warunków świata>państwa>miasta. Chociaż o poprawę dobrobytu zawsze da się starać bardziej to świat uwarunkowuje jak bardzo musisz się starać
Odpisz
8 marca, 22:16
@Jadeja: da się starać i realnie coś poprawić, ale świat jest zrobiony tak że los jest nieubłagany i jak wszystko idzie dobrze to możesz nagle dostać raka i nie masz na to wpływu i żeby było gorzej nie trzeba się starać wcale a żeby było lepiej trzeba włożyć mnóstwo pracy
Odpisz
Edytowano - 8 marca, 22:22
@a123321: rak jest problemem jak masz zj...ne geny albo mieszkasz w jakiś Chinach gdzie jest więcej co2 niż tlenu. Ale jest zawsze jakaś profilaktyka nawet na stres, a tym bardziej na wysoko przetworzoną żywność (przedstawiłem te 2 przykłady jako potencjalnie najczęstsze przyczyny nowotworów) którą jeszcze łatwiej omijać. Więc taki przykład podałeś wybiórczy bo to że co x osoba ma nowotwór może brzmi strasznie ale 80% przypadków kończy się dobrze
Odpisz
8 marca, 13:01
„Dzisiaj mamy nowy repertuar!”
Odpisz
7 marca, 18:16
Ludzie się mnie na stacji paliw pytają co z tymi cenami paliw a ja ich uspokajam ale pewnie jeszcze ceny przyjebią konkretnie xD A zwłaszcza Orlen i BP marże
Odpisz