Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar werenspawel

7 marca, 16:47

Zawsze też może być lepiej. Tego się trzymam.

Avatar Figarus

7 marca, 19:14

@werenspawel: Nie.

Avatar Jadeja

Edytowano - 7 marca, 22:34

@werenspawel: To jak w końcu? bo nie wiem komu wierzyć na słowo

Avatar werenspawel

7 marca, 23:31

@Figarus: dostaniesz dokładnie to w co wierzysz.

Avatar a123321

8 marca, 10:15

@Jadeja: czasem może być lepiej, czasem, ale gorzej może być zawsze

Avatar Jadeja

8 marca, 10:23

@werenspawel: To wierzę w to co mówisz i życie pośmiertne, ez problem rozwiązał się sam

Avatar Jadeja

Edytowano - 8 marca, 22:08

@a123321: nie no, czaję o co chodzi, świat jest skonstruowany tak że zwykle nie mamy ogromnej decyzyjności i nasz stan jest ukształtowany zależnie od warunków świata>państwa>miasta. Chociaż o poprawę dobrobytu zawsze da się starać bardziej to świat uwarunkowuje jak bardzo musisz się starać

Avatar a123321

8 marca, 22:16

@Jadeja: da się starać i realnie coś poprawić, ale świat jest zrobiony tak że los jest nieubłagany i jak wszystko idzie dobrze to możesz nagle dostać raka i nie masz na to wpływu i żeby było gorzej nie trzeba się starać wcale a żeby było lepiej trzeba włożyć mnóstwo pracy

Avatar Jadeja

Edytowano - 8 marca, 22:22

@a123321: rak jest problemem jak masz zj...ne geny albo mieszkasz w jakiś Chinach gdzie jest więcej co2 niż tlenu. Ale jest zawsze jakaś profilaktyka nawet na stres, a tym bardziej na wysoko przetworzoną żywność (przedstawiłem te 2 przykłady jako potencjalnie najczęstsze przyczyny nowotworów) którą jeszcze łatwiej omijać. Więc taki przykład podałeś wybiórczy bo to że co x osoba ma nowotwór może brzmi strasznie ale 80% przypadków kończy się dobrze

Avatar Bastus77

8 marca, 13:01

„Dzisiaj mamy nowy repertuar!”

Avatar Towarzysz777

7 marca, 18:16

Ludzie się mnie na stacji paliw pytają co z tymi cenami paliw a ja ich uspokajam ale pewnie jeszcze ceny przyjebią konkretnie xD A zwłaszcza Orlen i BP marże

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Powodzenia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

No to posłuchane

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka