Bawiłem się całkiem dobrze na filmie ,,Warcraft". Miał mnóstwo wad, ale to jedenz niewielu filmów, który nie próbuje być na siłe czymś więcej, niż prostym, epickim filmem fantasy, przez wielkie F.
@Figarus: dalej czekam na drugą część, kiedyś zapowiadali, ale patrząc na dzisiejszy blizzard już pewnie nie wyjdzie :"(
z tego co wiem też doszli do wniosku, że za mało zarobili na pierwszym
@bartton: w Hollywood uważa się, że film powinien zarobić co najmniej 2,5 raza więcej niż kosztował, by wyjść na zero (wliczając też koszty marketingu, gażę dla kin itp). Pewnie wobec blockbusterów oczekiwania są nawet wyższe, mają być megahitami i już, i nawet porządny wynik "Warcrafta" producenci uznali za rozczarowanie.
@Klopson: Dla mnie to i tak nic nie zmienia, bo przed obejrzeniem filmu jedyny mój kontakt z tym światem był w jednym odcinku South Parku ¯\_(ツ)_/¯
@Katrina2712: a ja właśnie uważam że wręcz przeciwnie
Nie będę z nikim walczył i udowadniał że to peak fikcji ale Tomasz Kot po prostu cofający czas pod koniec filmu przy pomocy zegarka żeby wskrzesić głównego bohatera mimo że nigdy wcześniej nie było powiedziane że tak potrafi to przecież geniusz w czystej postaci
Zapomniałam tytułu (A nie chce mi się specjalnie szukać) Ale to był jeden z filmów Patryka Vegi, o tym jak rodzinka pojechała sobie na wakacje. Ten film był pozbawiony wulgaryzmów, mafii i.t.d chyba to był nawet film familijny. Nie wiele z niego pamiętam, ale być może, że przez to jak na ekranie pojawił się kto był reżyserem, moje oczekiwania były niskie (Jak nie powiedzieć, że byłam zaniepokojona jaki film nam nauczyciel puścił, bo to była wycieczka klasowa) a się okazało, że to była głupiutka komedia o rodzince.
Niedawno oglądałam u Miecia jego recenzje i byłam zaskoczona, że tyle ludzi gardzi tym filmem.
W sumie rel. Oglądałem ostatnio anime servamp i jak patrzę w komentarze to wszyscy narzekają. Może mi ktoś powiedzieć czemu (jakby co to mangi nie czytałem)?
Transformers 2, nie obchodzi mnie to jak mało sensu ma fabuła, ja oglądam to by zobaczyć jak wielkie roboty się nawalają, i zobaczyłem jak wielkie roboty się nawalają, więc mi się podobało
Komentarze
Odśwież6 marca, 23:22
Bawiłem się całkiem dobrze na filmie ,,Warcraft". Miał mnóstwo wad, ale to jedenz niewielu filmów, który nie próbuje być na siłe czymś więcej, niż prostym, epickim filmem fantasy, przez wielkie F.
Odpisz
Edytowano - 6 marca, 23:53
@Figarus: dalej czekam na drugą część, kiedyś zapowiadali, ale patrząc na dzisiejszy blizzard już pewnie nie wyjdzie :"(
z tego co wiem też doszli do wniosku, że za mało zarobili na pierwszym
Odpisz
7 marca, 21:49
@DiKarpio: za mało? Film zarobił jakieś 440 mln przy budżecie 160 mln, więc przebitka niezła
Odpisz
Edytowano - 8 marca, 07:52
@bartton: w Hollywood uważa się, że film powinien zarobić co najmniej 2,5 raza więcej niż kosztował, by wyjść na zero (wliczając też koszty marketingu, gażę dla kin itp). Pewnie wobec blockbusterów oczekiwania są nawet wyższe, mają być megahitami i już, i nawet porządny wynik "Warcrafta" producenci uznali za rozczarowanie.
Odpisz
8 marca, 09:33
@Figarus: -1, warcraft właściwie nic ciekawego nie wnosi dla osób nie zaznajomionych z jego lore
Odpisz
9 marca, 16:59
@niggiddu: 440/160=2,75
Odpisz
20 marca, 08:28
@Klopson: Dla mnie to i tak nic nie zmienia, bo przed obejrzeniem filmu jedyny mój kontakt z tym światem był w jednym odcinku South Parku ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
6 marca, 22:09
Może nie że aż nieoglądalne ale są osoby które nieironicznie uważają że Disco Polo to zły film kiedy to jest top 10 najlepszych polskich filmów
Odpisz
7 marca, 23:31
@PanPiernik: to tylko źle świadczy o polskiej kinematografii
Odpisz
7 marca, 23:57
@Katrina2712: a ja właśnie uważam że wręcz przeciwnie
Nie będę z nikim walczył i udowadniał że to peak fikcji ale Tomasz Kot po prostu cofający czas pod koniec filmu przy pomocy zegarka żeby wskrzesić głównego bohatera mimo że nigdy wcześniej nie było powiedziane że tak potrafi to przecież geniusz w czystej postaci
Odpisz
9 marca, 08:59
@PanPiernik: dla mnie ten film to polska Naga broń, uwielbiam go
Odpisz
10 marca, 09:08
@kacperro520: dziękuję!
Choć jedna osoba potrafiąca docenić KINO
Odpisz
8 marca, 00:57
Tak miałem z adaptacją Starej Baśni Jerzego Hoffmana
Odpisz
Edytowano - 8 marca, 12:51
@Verdaniusz67: Same
Odpisz
8 marca, 02:26
Zapomniałam tytułu (A nie chce mi się specjalnie szukać) Ale to był jeden z filmów Patryka Vegi, o tym jak rodzinka pojechała sobie na wakacje. Ten film był pozbawiony wulgaryzmów, mafii i.t.d chyba to był nawet film familijny. Nie wiele z niego pamiętam, ale być może, że przez to jak na ekranie pojawił się kto był reżyserem, moje oczekiwania były niskie (Jak nie powiedzieć, że byłam zaniepokojona jaki film nam nauczyciel puścił, bo to była wycieczka klasowa) a się okazało, że to była głupiutka komedia o rodzince.
Niedawno oglądałam u Miecia jego recenzje i byłam zaskoczona, że tyle ludzi gardzi tym filmem.
Odpisz
8 marca, 07:47
@Hiholatek: Last Minute
Odpisz
8 marca, 01:16
W sumie rel. Oglądałem ostatnio anime servamp i jak patrzę w komentarze to wszyscy narzekają. Może mi ktoś powiedzieć czemu (jakby co to mangi nie czytałem)?
Odpisz
7 marca, 23:37
Transformers 2, nie obchodzi mnie to jak mało sensu ma fabuła, ja oglądam to by zobaczyć jak wielkie roboty się nawalają, i zobaczyłem jak wielkie roboty się nawalają, więc mi się podobało
Odpisz
7 marca, 23:34
Nigdy nie potrzebują opinie krytyków, widziałem filmy uznawane przez nich za arcydzieła, a dla mnie były gówniane.
Odpisz
7 marca, 22:37
nwm Auta 2
Odpisz
7 marca, 22:45
@BlackMorbius61: Nadal uważam, że Auta 2 są mega spoko i ludzie za bardzo się czepiają
Odpisz
7 marca, 22:52
@Koteczek_21: autentycznie jedyni ludzie którzy mają do tego filmu problem to jutubowi krytycy filmowi
Odpisz
7 marca, 10:09
Ja mam odwrotnie, mówię: jaki słaby film, potem sprawdzam średnią ocen… 7.8…
Odpisz
6 marca, 22:40
Ja mam tak z kanałami na YouTube :(
Odpisz