Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BencV

14 marca, 19:51

kiedy w gimnazjum mieliśmy wycieczkę do włoch oglądaliśmy na nich "klik i robisz co chcesz" i "przygoda na rybach"

Avatar Maslo_z_bulka

10 marca, 21:01

Akurat czasami jak są długie wycieczki szkolne lub miły kierowca to leci. Kiedyś nam shreka puścili

Avatar PootisLeader

10 marca, 22:06

@Maslo_z_bulka: based kierowca

Avatar werenspawel

10 marca, 18:05

Kiedyś coś nawet na tym oglądałem, ale to było dawno temu.

Avatar ROMAROX

10 marca, 08:38

W trakcie wycieczki na Mazury kierowca puścił bodajże Poranek Kojota

Avatar BlackMorbius61

10 marca, 00:11

ja 13 lat temu jechałem do Belgii i pamiętam że na takim leciał jakiś film (nie wiem jaki bo to była losowa obyczajówka ale i tak)

Avatar PocketCowboy

9 marca, 23:32

Ja pamiętam że widziałem jak leciał na tym Karate kid (ten nowy z Jackie Chanem) i Percy Jackson Złodziej Pioruna

Avatar Madonix

9 marca, 21:58

Mam takie puste wspomnienie z dzieciństwa, i wydaje mi się że coś wtedy leciało jeszcze, ale nie przypominam sobie co takiego

Avatar malinowy_kot

9 marca, 22:31

@Madonix: też, mam przebłyski że coś nam puścili, ale nie pamiętam co to było, tzn. raczej nie bajka, bo to gimnazjum lub szkoła średnia już była

Avatar Pingas99

9 marca, 22:26

pamiętam że dosłownie jeden raz w życiu widziałem jak coś na tym leciało, ktoś sobie puścił bajki z myszką miki na takim telewizorku. jako że wracałem z dość ciężkiego dnia w szkole to takie coś mi zrobiło dzień xd

Avatar TheGreatcat

9 marca, 20:45

Dawno, dawno temu jak autobusy jeździły na trasy międzynarodowe to leciały tam filmy. Teraz są popsute i nie opłaca się naprawiać bo nie przynoszą zysku.

Avatar Traktor_is_back

9 marca, 20:32

I tak wiszą... Porzucone... W pełnym autokarze...

Avatar Tajdeus

Edytowano - 9 marca, 20:21

Ja dwa razy widziałem, jak leciało! Rycerze z Szanghaju i Szczęki 2.

Avatar Knudson

9 marca, 20:14

pamiętam jak byłem bardzo mały to raz na tym leciało nie ma mocnych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzykrotny T

Powodzenia

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka