pamiętam że dosłownie jeden raz w życiu widziałem jak coś na tym leciało, ktoś sobie puścił bajki z myszką miki na takim telewizorku. jako że wracałem z dość ciężkiego dnia w szkole to takie coś mi zrobiło dzień xd
Dawno, dawno temu jak autobusy jeździły na trasy międzynarodowe to leciały tam filmy. Teraz są popsute i nie opłaca się naprawiać bo nie przynoszą zysku.
Komentarze
Odśwież14 marca, 19:51
kiedy w gimnazjum mieliśmy wycieczkę do włoch oglądaliśmy na nich "klik i robisz co chcesz" i "przygoda na rybach"
Odpisz
10 marca, 21:01
Akurat czasami jak są długie wycieczki szkolne lub miły kierowca to leci. Kiedyś nam shreka puścili
Odpisz
10 marca, 22:06
@Maslo_z_bulka: based kierowca
Odpisz
10 marca, 18:05
Kiedyś coś nawet na tym oglądałem, ale to było dawno temu.
Odpisz
10 marca, 08:38
W trakcie wycieczki na Mazury kierowca puścił bodajże Poranek Kojota
Odpisz
10 marca, 00:11
ja 13 lat temu jechałem do Belgii i pamiętam że na takim leciał jakiś film (nie wiem jaki bo to była losowa obyczajówka ale i tak)
Odpisz
9 marca, 23:32
Ja pamiętam że widziałem jak leciał na tym Karate kid (ten nowy z Jackie Chanem) i Percy Jackson Złodziej Pioruna
Odpisz
9 marca, 21:58
Mam takie puste wspomnienie z dzieciństwa, i wydaje mi się że coś wtedy leciało jeszcze, ale nie przypominam sobie co takiego
Odpisz
9 marca, 22:31
@Madonix: też, mam przebłyski że coś nam puścili, ale nie pamiętam co to było, tzn. raczej nie bajka, bo to gimnazjum lub szkoła średnia już była
Odpisz
9 marca, 22:26
pamiętam że dosłownie jeden raz w życiu widziałem jak coś na tym leciało, ktoś sobie puścił bajki z myszką miki na takim telewizorku. jako że wracałem z dość ciężkiego dnia w szkole to takie coś mi zrobiło dzień xd
Odpisz
9 marca, 20:45
Dawno, dawno temu jak autobusy jeździły na trasy międzynarodowe to leciały tam filmy. Teraz są popsute i nie opłaca się naprawiać bo nie przynoszą zysku.
Odpisz
9 marca, 20:32
I tak wiszą... Porzucone... W pełnym autokarze...
Odpisz
Edytowano - 9 marca, 20:21
Ja dwa razy widziałem, jak leciało! Rycerze z Szanghaju i Szczęki 2.
Odpisz
9 marca, 20:14
pamiętam jak byłem bardzo mały to raz na tym leciało nie ma mocnych
Odpisz