Krótka, ale totalna samotność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Tymi się chodzi
Fajnie że odpowiedzieli
Tacy sami, a ściana między nami
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca, 17:40
To uczucie kiedy jesteś pierwszy w lobby
Odpisz
10 marca, 11:12
Adam był chyba dosyć cierpliwy I guess
Odpisz
10 marca, 11:14
@Rebelian_Chaosu: Najpierw Abel
Odpisz
10 marca, 11:20
@Myszkapl: nie wiem czy to kanon ale na logikę to chyba musieli czekać w limbo dopóki Jezus nie odblokował im zaświatów nie?
Odpisz
10 marca, 11:22
@Krzyniu: Możliwe, ale to nadal "zaświaty"
Odpisz
10 marca, 11:22
@Krzyniu: zaświaty to trochę takie limbo
Nie to samo ale podobne
Odpisz
10 marca, 11:23
@Myszkapl: ewentualnie można wyliczać "pierwszego zmarłego" z dowolnej wcześniejszej religii. Na pierwszym miejscu byłby chyba sumeryjski Dumuzid (pasterz poświęcony demonom w zamian za bezpieczne wyjście bogini Inanny z zaświatów - które jednak już wtedy były królestwem umarłych, chyba że nieludzkich), a zaraz po nim hinduski Yama (pierwszy zmarły śmiertelnik).
Odpisz
10 marca, 11:25
@Krzyniu: nie tyle Limbo co Szeol, choć techniczne jedno i drugie to miejsce oczekiwania przed sądem ostatecznym
Odpisz
10 marca, 11:43
@niggiddu: no ja pie....e nie dość że umierasz to jeszcze idziesz do seulu
Odpisz
10 marca, 11:46
@Krzyniu: mogło być gorzej
Odpisz
10 marca, 11:56
@Krzyniu: A co złego w Seulu? Posłuchasz sobie K-popu itd
Odpisz
10 marca, 12:03
@Myszkapl: no, dokładnie
Odpisz
11 marca, 19:30
@Rebelian_Chaosu: Nie wiem, ale chyba Ewa szybko dołączyła. Ale na pewno był cierpliwy, aż Jezus wyniesie ich z piekieł
Odpisz
11 marca, 19:31
@Myszkapl: Ty, rzeczywiście, wymknęło mi się
Odpisz
11 marca, 19:28
Adam
Odpisz
10 marca, 17:49
Jakoś dziwnie podobne te zaświaty do Wielkiej Brytanii.
Odpisz
10 marca, 14:40
Źle postawione pytanie. Pierwszy zmarły. Ale kto? Homo sapiens, neandertalczyk, australopitek, czy jeszcze inny hominid? A może jeszcze wcześniejsza istota? Kościół katolicki uznaje oficjalnie teorię ewolucji, ale pytanie brzmi: Kiedy istoty ludzkie, lub proto ludzkie zyskały w tami razie duszę?
Odpisz
10 marca, 14:54
@Figarus: pierwsza zmarła komórka
Odpisz
10 marca, 14:23
Biedny Abel
Odpisz
10 marca, 11:48
Czekał w lobby na spawn
Odpisz
10 marca, 11:30
Anioły i Bóg:
Odpisz