Ja po omówieniu budowy chmur i zostaniu słynnym meteorologiem, założeniu własnego obserwatorium pogodowego i mający księgową która płaci za mnie wszystkie podatki, a ja przez ten czas mogę patrzeć na chmurki
@Ignisus: Wszystko fajnie, pięknie, tylko że u mnie babka z bizu ma tyle lat, że dosłownie podejrzewam już u niej demencję. Sama mówiła, że miała iść na emeryturę, ale "lubi uczyć i pracować z młodzieżą"
No masz te podstawy przedsiębiorczości. Zresztą… ktoś już tu wspominał, co jest trudnego w podatkach. Nawet masz filmiki na YT. A szkoła powinna ci dać wykształcenie ogólne, żebyś miał wiedzę na różne tematy. Poza tym nie każdy założy firmę, nie oszukujmy się
Tymczasem ja zarabiający więcej niż na prowadzeniu każdej z poprzednich firm pisząc 3 razy do roku aktualizację do biblioteki dla systemów meteorologicznych.
Co trudnego jest w płaceniu podatków jako osoba fizyczna w XXI wieku?
>Wychodzisz na stronę
-Czy potwierdzasz że tyle zarobiłeś?
-Tak
>Podpinasz pit wysłany przez pracodawcę
-Dziękuję, miłego dnia
Najtrudnisze w tym jest, by nie zapomnieć tego wysłać.
Komentarze
Odśwież21 marca, 20:55
Aws, cloude
Odpisz
14 marca, 14:43
Dobra k*rwa już nie pi*rdolcie o tych podatkach szkoła jest nie od tego.
Odpisz
13 marca, 20:38
Ja po omówieniu budowy chmur i zostaniu słynnym meteorologiem, założeniu własnego obserwatorium pogodowego i mający księgową która płaci za mnie wszystkie podatki, a ja przez ten czas mogę patrzeć na chmurki
Odpisz
12 marca, 23:36
Tymczasem lekcje PP i BiZu
Odpisz
13 marca, 16:37
@Ignisus: Wszystko fajnie, pięknie, tylko że u mnie babka z bizu ma tyle lat, że dosłownie podejrzewam już u niej demencję. Sama mówiła, że miała iść na emeryturę, ale "lubi uczyć i pracować z młodzieżą"
Odpisz
12 marca, 20:02
Protip: Uczą, tylko trzeba uważać na wosie
Odpisz
12 marca, 20:34
@MORDOR1: Inna sprawa, że na WOSie to wielu, szczególnie mniej zdolnych, śpi
Odpisz
Edytowano - 12 marca, 20:44
@MORDOR1: Nie uczą tego na wosie. Wiem, bo uważałem.
Odpisz
13 marca, 10:27
@MORDOR1: sluchałam na wosie, ale nas tego nie uczyli. Moze teraz uczą
Odpisz
13 marca, 06:49
"co jest trudnego w płaceniu podatków"
Napisała osoba co jedyne czym w życiu kierowała to grupą klasową na projekcie
Odpisz
13 marca, 00:43
Z chmur to najbardziej chciałbym żeby było o iCloud.
Odpisz
13 marca, 00:04
No masz te podstawy przedsiębiorczości. Zresztą… ktoś już tu wspominał, co jest trudnego w podatkach. Nawet masz filmiki na YT. A szkoła powinna ci dać wykształcenie ogólne, żebyś miał wiedzę na różne tematy. Poza tym nie każdy założy firmę, nie oszukujmy się
Odpisz
12 marca, 23:48
Tymczasem ja zarabiający więcej niż na prowadzeniu każdej z poprzednich firm pisząc 3 razy do roku aktualizację do biblioteki dla systemów meteorologicznych.
Odpisz
12 marca, 22:48
a żeby to jeszcze prawda była to bym lepiej pogodę poznawał jak żegluję a taka dupa nie umiem
Odpisz
12 marca, 21:51
Ale podatki zmieniają się właściwie co roku, a chmury powtarzają się też co roku, ale są identyczne i to w tych samych miejscach
Odpisz
12 marca, 20:52
Co trudnego jest w płaceniu podatków jako osoba fizyczna w XXI wieku?
>Wychodzisz na stronę
-Czy potwierdzasz że tyle zarobiłeś?
-Tak
>Podpinasz pit wysłany przez pracodawcę
-Dziękuję, miłego dnia
Najtrudnisze w tym jest, by nie zapomnieć tego wysłać.
Odpisz
12 marca, 21:23
@Kapusta19: rel, to samo zj...ne tłumaczenie od kilku lat jakby nie można było poszukać info w necie na ten temat
Odpisz
12 marca, 21:23
@Jadeja: albo można było iść na ekonoma jak ja esz esz
Odpisz
12 marca, 20:03
I budowę wewnętrzną bakterii pantofelka. Pamiętajcie, to wam się przyda w przyszłości.
Odpisz