Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nudy345

16 marca, 07:09

Czy ty wiesz jakie koszta przychodzą z utrzymywaniem kobiet które po ślubie mogą rzucić prace i ciągnąć mężczyzne żeby ich utrzymywały do końca twojego życia a jeżeli nie zgodzisz sie to będzie ci grozić roztaniem i wygraną w sądzie i straceniem wszystkich pieniędzy ... albo zabierze ci dzieci oraz będzie chciała ugrać alimenty ...w jednej tabeli jako oferta ( nie pamietam przez kogo ale było coś jak wysokie maja być alimenty pod względem zarobków męzczyzn ) jak będziesz miał 4 dzieci albo więcej to będziesz stratny nie ważne ile zarabiasz ... najlepiej to nie brać ślubu ani nie robić dzieci tylko z tą osobś mieszkać i ewentualnie gdzies sie przeprowadzić ... ponieważ ślub w polsce to już ryzyko ... i dziewczyny są groźne i niebezpieczne ... nigdy nie wiesz czy któraś ciebie ugryzie ... polecam przy sobie nosić paralizator bo z nimi to różnie bywa ... mam siostre która syczała na jednego mężczyzne i go odstraszyla ... uważaj na kobiety bo to nie przewidywalne stworzenia ... nigdy nie wiesz kiedy gdzie jak i dlaczego ciebie zaatakuje ... będą cisze dni / mówi że nie starasz sie / że jestes dziecinny / że będziesz tylko dla niej a później wykorzysya zdradzi oraz wygra w sądzie ... uważaj na kobiety ... szczególnie że dzisiaj nasłuchały sie od bogatych że jeżeli mężczyzna nie zarabia więcej niż 50 tysięcy to nie jest ich wart często nie posiadając pieniędzy ... uważaj na kobiety ponieważ nawet ewa skusiła adama i został wygnany biedny adam ponieważ zaufał ukochanej dziewczynie i cierpiał na ziemii ... smutne ... ale nie tak na serio ... masz szczęście nie nie posiadasz dziewczyny ... najlepiej mieć własnych ziomków znajomych przyjaciół ... nawet z kims w internecie lepiej porozmawiac niż z kobietą ... znajomych kolegów albo przyjaciół będziesz miał na zawsze ... a kobiete maks 4lat zanim ciebie wydoi i rzuci jak wszystko ci zabierze ... powodzenia w życiu

Avatar nudy345

16 marca, 07:15

@nudy345: wybierz mądrze

Avatar Katrina2712

13 marca, 21:36

Wolę być nieszczęśliwa sama niż nieszczęśliwa przez kogoś

Avatar BencV

14 marca, 01:12

@Katrina2712: a może ktoś będzie szczęśliwy przez ciebie?

Avatar Katrina2712

Edytowano - 14 marca, 06:16

@BencV: niemożliwe xd
Chyba że ta osoba będzie się cieszyła z mojego nieszczęścia

Avatar werenspawel

14 marca, 06:01

Nigdy tak nie mówiłem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Przypałowo

Znak czasów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Siemasz maleńka

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka