Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Przypałowo
Znak czasów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Siemasz maleńka
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca, 07:09
Czy ty wiesz jakie koszta przychodzą z utrzymywaniem kobiet które po ślubie mogą rzucić prace i ciągnąć mężczyzne żeby ich utrzymywały do końca twojego życia a jeżeli nie zgodzisz sie to będzie ci grozić roztaniem i wygraną w sądzie i straceniem wszystkich pieniędzy ... albo zabierze ci dzieci oraz będzie chciała ugrać alimenty ...w jednej tabeli jako oferta ( nie pamietam przez kogo ale było coś jak wysokie maja być alimenty pod względem zarobków męzczyzn ) jak będziesz miał 4 dzieci albo więcej to będziesz stratny nie ważne ile zarabiasz ... najlepiej to nie brać ślubu ani nie robić dzieci tylko z tą osobś mieszkać i ewentualnie gdzies sie przeprowadzić ... ponieważ ślub w polsce to już ryzyko ... i dziewczyny są groźne i niebezpieczne ... nigdy nie wiesz czy któraś ciebie ugryzie ... polecam przy sobie nosić paralizator bo z nimi to różnie bywa ... mam siostre która syczała na jednego mężczyzne i go odstraszyla ... uważaj na kobiety bo to nie przewidywalne stworzenia ... nigdy nie wiesz kiedy gdzie jak i dlaczego ciebie zaatakuje ... będą cisze dni / mówi że nie starasz sie / że jestes dziecinny / że będziesz tylko dla niej a później wykorzysya zdradzi oraz wygra w sądzie ... uważaj na kobiety ... szczególnie że dzisiaj nasłuchały sie od bogatych że jeżeli mężczyzna nie zarabia więcej niż 50 tysięcy to nie jest ich wart często nie posiadając pieniędzy ... uważaj na kobiety ponieważ nawet ewa skusiła adama i został wygnany biedny adam ponieważ zaufał ukochanej dziewczynie i cierpiał na ziemii ... smutne ... ale nie tak na serio ... masz szczęście nie nie posiadasz dziewczyny ... najlepiej mieć własnych ziomków znajomych przyjaciół ... nawet z kims w internecie lepiej porozmawiac niż z kobietą ... znajomych kolegów albo przyjaciół będziesz miał na zawsze ... a kobiete maks 4lat zanim ciebie wydoi i rzuci jak wszystko ci zabierze ... powodzenia w życiu
Odpisz
16 marca, 07:15
@nudy345: wybierz mądrze
Odpisz
13 marca, 21:36
Wolę być nieszczęśliwa sama niż nieszczęśliwa przez kogoś
Odpisz
14 marca, 01:12
@Katrina2712: a może ktoś będzie szczęśliwy przez ciebie?
Odpisz
Edytowano - 14 marca, 06:16
@BencV: niemożliwe xd
Chyba że ta osoba będzie się cieszyła z mojego nieszczęścia
Odpisz
14 marca, 06:01
Nigdy tak nie mówiłem.
Odpisz