memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 marca, 15:56
U mnie połowa wsi z klasy średniej się chwali, że była w Egipcie Według mnie bardziej w egipskim hotelu, bo nie zwiedzali niczego poza turystycznymi miejscówkami
Odpisz
15 marca, 17:07
Stary chcę uczcić rocznicę założenia miasta?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 marca, 15:56
U mnie połowa wsi z klasy średniej się chwali, że była w Egipcie
Według mnie bardziej w egipskim hotelu, bo nie zwiedzali niczego poza turystycznymi miejscówkami
Odpisz
15 marca, 17:07
Stary chcę uczcić rocznicę założenia miasta?
Odpisz