Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2014, 20:28
Szkocja może i na tym straci ale i tak ostatecznie na tym zyska(złoża ropy w Morzu Północnym przypadną Szkocji). Natomiast W.B może popaść nawet w kryzys.
Odpisz
17 września 2014, 15:33
Potem od Szkocji zaczną się odłączać poszczególne miasta, potem od miast dzielnice, następnie rodziny będą niepodległe aż w końcu każdy będzie miał własne państwo.
Odpisz
17 września 2014, 15:48
@Omeg12: Nie... oni chcą odzyskac to o co walczyli ich pra dziadowie. O co walczył min. William Wallace. Ale szanuję twoje poglądy :D Ciekawe to by było :D tyle ile rodzin tyle państw XD ciekawie by wyglądały mapy :P
Odpisz
17 września 2014, 16:59
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Szczerze to nie miałem na myśli nic głębszego, po prostu sobie zażartowałem jak mógłby wyglądać dalszy ciąg obrazka. A co do Szkotów, to ich sprawa o co chcą walczyć, choć na ich miejscu nie narzekałbym.
Odpisz
17 września 2014, 17:10
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Chyba nie wiesz jak tak naprawde wygląda ustrój wlk brytanie. Szkocja nie jest pod żadnymi zaborami tylko utworzyła unie (coś jak polska i litwa). A odłączenie się szkocji od Angli nie wniesie niczego dobrego
Odpisz
17 września 2014, 19:40
@wojtekvicta: Wiem wiem. Ale mam takie uczucie.. nigdy tam nie byłe ale czuję jakgdyby tam było moje miejsce.. nwm czemu. Przez co czuję że fajnie by bylo gdyby był osobny kraj: Szkocja (ale rzeczywiście po odłączeniu same problemy beda mieli)
Odpisz
17 września 2014, 19:42
@Omeg12: w sumie to było by rozbicie dzielnicowe jak kiedyś w polsce a jak się to skończyło to każdy wie
Odpisz
17 września 2014, 20:48
@bylejakbylegdzie: W Polsce to jeszcze nic, Prawdziwa masakra była w nowożytnych Prusach. Na mapie nic nie było widać, bo granice przesłaniały co mniejsze państewka.
Odpisz
17 września 2014, 21:27
@Omeg12: I tak się skończyło najpierw na związku reńskim,a potem na związku niemieckim.
Odpisz
17 września 2014, 17:55
Można było dać kreski, kto co mówi. Oczywiście można się domyślić, ale to jednak trochę przeszkadza.
Odpisz
17 września 2014, 15:09
Słaby kraj to dobry kraj... Z perspektywy innego kraju... :) Słabe Niemcy to dla Polski dobre Niemcy...
Odpisz
17 września 2014, 15:52
Cudze chwalicie, własnego nie znacie. Przysłowie które o tym mówi.
Odpisz
17 września 2014, 17:31
@KingMaxPL:
Anglia - muzułmanie
Niemcy - pasztety
Rosja - żule
Turcja - kozojebcy
Ameryka - spasły albo murzyn
Chiny - marne podróbki
Korea - samolubne władze
Grenlandia, Antarktyda - śnieg
Afryka (to kontynent) - choroby
Polska - złodzieje w rządzie
Taka prawda, wszędzie są wady :-|
Odpisz
17 września 2014, 17:43
@VanQuisch: Anglia- i co z tego
Niemcy- część
Rosja- dużo piją ale bez przesady, wszędzie są żule
Turcja- ???
Chiny - nie zapominaj o pracujących 9 latkach
Grenlandia, Antarktyda- śnieg nie jest taki zły, chyba że prawie cały rok
Afryka- wszędzie są choroby ale na te Europejskie mamy odporność po przodkach
Polska- w każdym rządzie są złodzieje
Odpisz
17 września 2014, 16:16
Nope. Szkocja chce wyjść z unii Brytyjskiej ponieważ nie podoba im się polityka unii Europejskiej.
Odpisz