Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Siemasz maleńka
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja, 19:05
OPie, lepiej zaznacz następnym razem, bo się bym nie domyślił.
Odpisz
19 marca, 15:00
Tego gościa mi żal. Nie żal mi za to aktywiszczy BLM.
Odpisz
19 marca, 15:52
@werenspawel: Oni postowali takie rzeczy, że nie wypada ludzi bić, a USA wraz z Koreą Północną i Chinami wiszą na Wikipedii jako nadal stosujący tortury XD
Więc trochę aktualne to wszystko jest
Przynajmniej Polska nie jest taka poj...na, plus dla nas
Odpisz
21 marca, 21:42
@werenspawel: "jest rok 2020 i mam 12 lat"
Odpisz
23 marca, 00:24
@werenspawel: O, nie wiedziałem że aktywiszcza BLM są na jeja...
Odpisz
23 marca, 15:53
@werenspawel: To znaczy?
Otrzymam jakieś oznaczenie czy po prostu każdy kto nie jest wredny, jest teraz aktywistą? XD
Odpisz
23 marca, 15:54
@werenspawel: Jeżeli tak, to kurde, łatwo nim zostać
Nawet się nie starałem
Odpisz
24 marca, 20:14
@Ooonv: to znaczy że tylko wspomniałem o aktywiszczach i już strzałki w dół.
Odpisz
26 marca, 10:56
@werenspawel: Strzałki w dół, bo masz pretensjonalny wredny ton
Odpisz